Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 2:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
macie jakieś teksty które można pokazać np mamie, żeby zawalu nie dostala jak przyjdzie moj Mad??? (chodzi o np. mój syn przestal cale dnie siedziec przy kompie, wkoncu ma jakies zajecia itp.) ale muszą byc napsane w jezyku slangu rodzicielskiego :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 2:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
A nie powiedziales rodzicom ze kupujesz??

Moze powiedz ze wiesz ze to drogie ale zawsze o takim marzyles, ze bedziesz mogl sie cos nauczyc o elektronice co moze pomoc na ficyce ( rym :D ). Musisz cos pokombinowac ze to super zajecie i ze wolisz takie cos niz siedzenie przed kompem. Powiedz ze lepsze to niz siedzenie na lawce i picie.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 3:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
hehe, rodzicom powiedzialem, tata to jakos to przezyl, po wkurzal sie, powiedzialem mu ze nie idzie z nim rozmawiac to dal spokój, ale mama........za kazdym razem jak mówie ze se zamówilem (bylo kilka prob wstepnych :lol: ) to zaczyna gadac ze tyle kasy za zabawke, ze rzuce to wkat, ile trzeba pracowac na to, ja jej ze to moja kasa, ze jesli niemam cos kupic co chce to co mam kupic?! buty?!, ehhhh, ale ciezko idzie, ale mysle ze coraz lepiej bo juz nie reaguje krzyczac tylko mowi znudzonym tonem-daj se spokuj, a tata to już skreślony :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 3:49 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
moi rodzice na początku nie byli zachwyceni ale pozniej jakos poszło... najlepsza jest mama :D ile to kosztowało ... ? 1800 a ona : Booze :D
tata zawsze jak jest cos nowego przychodzi i pyta ? nowy ? nom nowy .... fajny :D jak nie moglem dojsc jak otworzyc całą przepustnice w revo ojciec wziol i zrobił ... a ja wielkie oczy :lol:

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 3:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Zapytaj sie mamy "mogeiść na miasto z <tutaj jakieś imie z czarnej sławy>" to działa ;) (prościej - że to jest lepsze zajęcie jak byś miał robić coś złego :) )

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 3:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
moi tez nie bardzo, jednak tata jest za, zgodzil sie, ponamawial mame, zauwazylem ze zaczyna byc na tak to zaczalem Jej dziekowac i sie tak dziwi czemu no i sie zgodzila ;p. 3 autka w jednym roku to duzo wiec wiecie.. a z kasa w domu nie najlepiej ale ja na allegro szaleje ;d

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
u mnie z ojcem to nawet OK, ale on mamy nie przekona........za 2-3 miechy wyprowadzam sie z nia do innego domu (z mieszaknia do szeregwca) wiec nawet jesli zaczna gadac to zaraz sie przeobrazi w klutnie ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 09, 2005 6:57 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Kleczew
ja od 3 lat interesuje się modelarstwem tyle że lotniczym razem z tatą więc z namówieniem go na Savaga nie nyło problemów z mamą to dopiero było wciąż jakieś gadki zę wurczue to , że mi się znudzi itp. itd. Uzbierałem połowe sumy i na Święta dostałem.


Pozdrawiam Adam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 3:12 pm
Posty: 21
u mnie predzej mama na wszystko sie zgadza niz tata ale jak mi przyjdze jakis model wkrecam walki ze to kosztowalo 400 zl jeszcze moja mama mu wkreci no i sie nabiera :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 17, 2003 6:06 pm
Posty: 623
Lokalizacja: Warszawa
Ja model kupiłem bez problemów. Mama nic nie mówiła. Tata był zadowolony. Proste WSZYSTKO kupiłem i kupuje za swoje pieniądze.

Potem zabrałem rodziców na zawody do Nowego Targu. Mama: O ten duży jest fajny (MT) :wink:

_________________
Pozdrawiam,

Mariusz Koziorowicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 5:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
ja też kupiłem model bez problemów rodzicom strasznie podobałsię ten pomysł. A mt2 dostałem na koniec roku szkolnego :D teraz rodzice chcą mi kupić drugi (ja też chceę :twisted: )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
JA to jeszcze dodam że jak pogadałem z tatusiem (?) o silnikach spalinowych (i benzynowych (ma warsztat gdzie naprawia piły spalinowe - silniki prawie takie same jak w benzyniakach)) to widać chyba go zaciekawiło :lol:

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
jak ja zaczynam gadac z ojcem to albo oglada TV i mnie nislucha -.-" a jak zaczynam mowic o RC to zaczynasi wydzierać :/ :evil: :evil: :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
Mama mi pozwala robic z moimi pieniedzmi co chce...Ale ojciec co tylko kupie to odrazu teksty ile kosztowalo itp.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Ja też mogę robić z kasą co mi się podoba i rodzice nie maja nic przeciw :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:13 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL