Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:56 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:56 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 3:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Dobrze ze juz wszystko ok - to najwazniejsze.. a czy nie lepiej bylo od rzu to sprawdzic? patrz ile masz odpowidzi a wystarcyzla ta pierwsze jedna hhehe!

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 5:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
Ja jednak sprawdziłbym te kwarce. Czy mają taką samą częstotliwość i są tego samego producenta. Tak dla świętego spokoju.

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 03, 2005 5:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Jak już robi się coś jednego, to czeba sprwdzić inne żeczy :!:

I po co ta uwaga? Piotrek

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 04, 2005 5:46 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 16, 2005 1:07 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Witam dzisiaj sprawdziłem wszystko w terenie i jest oki, więc mieliście rację, to po prostu baterie :lol: ale wolałem zapytac bardziej doświadczonych modelarzy o zdanie :!: i przy okazji dowiedziałem się kilku innych rzeczy. Działałem w myśl maksymy "kto pyta nie błądzi" :D Jeszcze raz dzięki za pomoc i zaangażowanie :D

ps.
Ok Piotrze następnym razem nie będę używał żadnych skrutów typu "apka" :D Pozdrawiam

_________________
cr-4 carson


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 04, 2005 5:51 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 16, 2005 1:07 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Krzysiek Jaskot napisał(a):
Ja jednak sprawdziłbym te kwarce. Czy mają taką samą częstotliwość i są tego samego producenta. Tak dla świętego spokoju.


Tak sprawdzilem i powiem Ci, że nie jestem pewien ale na razie działa i szykuje sie do zakupu nowego kompletu kwarców. Właśnie dla spokoju :D

Pozdrawiam

_________________
cr-4 carson


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 04, 2005 6:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
arturo napisał(a):
Działałem w myśl maksymy "kto pyta nie błądzi" :D Jeszcze raz dzięki za pomoc i zaangażowanie :D


No bez przesady :!: :evil: jak można twożyć taki temat nie badając najpierw modelu... wystarczyło użyć voltomierza :!: :!: :!:

Wybacz ale nie można się do tej maksymy odwoływać za często, bo kto pyta za dużo może być uznany za niemądrego :wink:


PS sorki, jeśli uraziłem, ale pisałem do ogółu (podejżewam, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi)

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Pt cze 26, 2026 6:56 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL