Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:46 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:46 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 7:37 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 16, 2005 1:07 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Słuchajcie mam taki problem ze sterowaniem, mianowicie z serwem chyba, jak odpale maszynę to chodzi bez zarzutu, wystarczy ruszyc i się zaczyna, jak jadę i zahamuje, i jak puszczę hamulec to serwo na moment odkręca się w drugą stronę czyli daje na maxa gazu!!!! :shock: Jest to problem bo muszę trzymac hamulec jak chcę żeby stał. Po drugie jak dodam raptownie gazu na maxa i jak puszczę serwo reaguje z opóźnieniem??? :shock: Chyba powinno odrazu odpuszczac obroty do wolnych??? Czy może to byc wina słabych baterii???A najciekawsze jest to że jak silnik jest zgaszony to wszystko działa poprawnie. Podpowiedzcie z czym to może by związane, może to zakłócenia bo w pilocie mam kwarc Band 50 a w aucie 86, 40.885???

Dzięki i pozdrawiam!!! :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 7:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
sluchaj najpierw sprobuj z bateriami tak jak mowisz.. co Ci skzodzi a j ak cos to bedziesz mial je na przyszlosc... a sprobuj cos z trymerami bo jak mowisz ze jak chcesz zeby on stal to musisz dawac do tylu.. mze cofnij lekko trymer gazu do tylu? lub do przodu zalezy jak masz te reversy ustawione.. ;)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 8:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Sprawdź baterie i kable od serva jak czymają się w odbiorniku. Mogą gdzieś dokońca się nie schodzić styki, i raguje z opuźnieniem, albo głupieje.

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 10:46 am
Posty: 142
Lokalizacja: Olsztyn
Luki napisał(a):
... Mogą gdzieś dokońca się nie schodzić styki, i raguje z opuźnieniem, albo głupieje.

To jest zupełna bzdura. luki jesli coś nie jest dobrze podłączone to po prostu nie działa. Zmień baterie (akumulatorki) arturo i sprawdź jeszcze raz tak jak napisał Ci Piotrek-krk. Jesli trymery mialbyś źle ustawione to auto wariowałoby od samego początku, no chyba że przestawiasz je niechcący podczas jazdy. Ja miałem podobny problem jak Ty tylko, że umnie serwa wariowały od samego początku. Jak się okazało walnięty był odbiornik. Po jego wymianie wszystko wróciło do normy. Ale w Twoim wypadku raczej to nie będzie wina odbiornika

P.S. Co to za pojazd, z którym masz takie problemy ?

_________________
Ofna Ultra LX Comp II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 9:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
ale Luki moze miec racje....moze byc jakos tak ze moze nie ze nie dokonca dochodzi tylko tkorys styk nie kontaktuje czy jakos tak... po rposstu gdzies lekko walniete.. no nie wiem moze..

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 9:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Gismo_PL: Ja nie pisałem aby polska nie zgineła, tylko piszę z własnych doświadczeń. Miałem taką samą sytuację w moim radio control. Wszystko chodziło dobrze, do póki nie podskoczył na jakiś dziurze, jak podskoczył to kable do serva gazu i kierownicy wypinały się do połowy i traciłem sterowanie nad modelem, Jak ja mu gaz to dopiero po chwili włączał gaz, a skręcał, kiedy chciał. Taką samą sytuację ma kolega arturo

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 10:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 10:46 am
Posty: 142
Lokalizacja: Olsztyn
Luki, całkowicie Cię rozumiem i moge sie domyslać o co Ci chodzi. Ale jesli cokolwiek się rozłączy do nie ma szans żeby się spowrotem samo podłączyło. No i fakt, że jeśli cos się wypnie do połowy to i tak musi działać poprawnie ponieważ styk i tak nadal istnieje

_________________
Ofna Ultra LX Comp II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 11:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Gidmo bylem tego swiatkiem.. moglo byc cos takiego.. jedzie po czyms nie rownym... ledziutko przy drganiach sie wysuwa i jakos potem znowu nabiera kontaktu.. no nie wiem ale cos w tym stylu ;d

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 12:10 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 19, 2005 9:57 pm
Posty: 210
Lokalizacja: NYC
Gismo_PL napisał(a):
Luki napisał(a):
... Mogą gdzieś dokońca się nie schodzić styki, i raguje z opuźnieniem, albo głupieje.

To jest zupełna bzdura. luki jesli coś nie jest dobrze podłączone to po prostu nie działa. Zmień baterie (akumulatorki) arturo i sprawdź jeszcze raz tak jak napisał Ci Piotrek-krk. Jesli trymery mialbyś źle ustawione to auto wariowałoby od samego początku, no chyba że przestawiasz je niechcący podczas jazdy. Ja miałem podobny problem jak Ty tylko, że umnie serwa wariowały od samego początku. Jak się okazało walnięty był odbiornik. Po jego wymianie wszystko wróciło do normy. Ale w Twoim wypadku raczej to nie będzie wina odbiornika

P.S. Co to za pojazd, z którym masz takie problemy ?




raz gismo ma racje :P ale tez tak mialem, i moga byc to baterie lub trimy zle poustawiane, z dwoma przypadkami sam sie spotkalem

_________________
nitroman --->

Team Losi LST w/ LRP 28, Sportwerks Mayhem w/ 26, TA TC3 w/ os 18, Team Losi Mini-T w/ cobalt 14T, tyle zostalo po uszczuplaniu :(

http://www.putfile.com/spinacz_nyc/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 9:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Dobra, nie ma sprawy, niech arturo najpierw sprawdzi baterie, a dopiero potem będziemy się dalej głowić ;)

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 9:30 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 16, 2005 1:07 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Cytuj:
P.S. Co to za pojazd, z którym masz takie problemy ?


pojazd to carson cr-4, dzięki za porady wszystko sprawdzę ale słuchajcie najdziwniejsze wg mnie jest to, że wszystko działa ok jak silnik nie pracuje :?: A z wypinaniem się wtyczek to prawda ja na przykład dwa razy zgubiłem kwarc z auta ale naszczęście zawsze go znajdowałem :lol:

Jeszcze raz dzięki napisze jak znajde co to bylo :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 11:14 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
arturo napisał(a):
Cytuj:
P.S. Co to za pojazd, z którym masz takie problemy ?


...ale słuchajcie najdziwniejsze wg mnie jest to, że wszystko działa ok jak silnik nie pracuje :?:


Nie znam sie na carsonach, ale ten ma chyba silnik spalinowy, tak??Jesli tak to pewnie drgania silnika wytrzasaja wtyczke z odb :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 11:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
Kiedys ktos na forum tez mial problem i okazalo sie ze mial wilgoc w serwie bo jeździl po kaluzach.

Jeźziles po wodzie :wink: :?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 12:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
ale to by mu sie wtedy chyba spalilo? tak mi sie wydaje... chyba ze jakos lekko woda cos mu naruszyla no moze..

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 01, 2005 12:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Nie, to zależy od serva, a wilgoć też może znaczyć opary wody.

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pt cze 26, 2026 5:46 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL