Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 1:40 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 1:40 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: So paź 29, 2005 9:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 07, 2005 11:16 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Gdańsk
Kupiłem nową budę do savage'a i chciałbym żeby tym razem wszystko było ok. W poprzedniej wypaliła mi sie dziura na wysokości tłumika (nagrzany tłumik + lexanowa buda = "piękna" dziura). Mam więc pytanie - jak zabezpieczyć karoserię w tym właśnie miejscu żeby uniknąć takiej niespodzianki?

_________________
Savage 4.6 SS - z każdym dniem coraz lepszy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 10:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2005 12:05 am
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Ja zastosowałem folię aluminiową samoprzylepną. Nie wiem do czego ona normalnie służy, ale jak narazie zdaje egzemin. Zobaczymy co będzie później.

_________________
Olaf (olowaw)
Sponsored by KIM Sp. z o.o.

gg: 3625580
SS 4.6 + Sanwa mx 3 - 40.375 MHz
Kawasaki KFX 700
Micro RS4 - dla syna.
http://www.rcpics.net/member/olowaw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 10:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
olowaw napisał(a):
Ja zastosowałem folię aluminiową samoprzylepną. Nie wiem do czego ona normalnie służy, ale jak narazie zdaje egzemin. Zobaczymy co będzie później.


jak to nie wiesz ??? sam se odpowiedziałeś :lol:

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 10:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2005 12:05 am
Posty: 235
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Eras21 napisał(a):
olowaw napisał(a):
Ja zastosowałem folię aluminiową samoprzylepną. Nie wiem do czego ona normalnie służy, ale jak narazie zdaje egzemin. Zobaczymy co będzie później.


jak to nie wiesz ??? sam se odpowiedziałeś :lol:


Tzn. Kolega pracuje w poligrafii, a tam nie wiem do czego to używają.

_________________
Olaf (olowaw)
Sponsored by KIM Sp. z o.o.

gg: 3625580
SS 4.6 + Sanwa mx 3 - 40.375 MHz
Kawasaki KFX 700
Micro RS4 - dla syna.
http://www.rcpics.net/member/olowaw


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 2:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 11:04 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: LUBLIN Wiek: 29
W moim autku była już firmowo , na wysokości tłumika, naklejona folia aluminiowa, podobna (tylko odrobinę cieńsza) do tych kóre używane są przy ocieplaniu mieszkań, tj naklejana jest pomiędzy grzejnikiem a ścianą, swoje zadanie spałnia w 100%

_________________
TRAXXAS REVO 3.3 #5308 [ 2008 EDITION ]

Spektrum DX 3.0

AUKCJE : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1576079


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Tomecki: Idź do castoramy, i zapytaj się tam jakiegoś gościa, o taką folię, NA PEWNO mają tam takie rzeczy.

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 9:48 am 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 07, 2005 11:16 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Gdańsk
Dzięki bardzo za pomoc... Taśmę już mam. Jak skończę "upiększać" budę to wyprubuję wasz patent

_________________
Savage 4.6 SS - z każdym dniem coraz lepszy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N paź 30, 2005 4:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
ja tez sie dowiedzialem czgos bo tez mam taki problem :lol: 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 31, 2005 9:32 am 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 20, 2005 6:14 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Mozna uzyc srebrna tasme uszczelniajaca do kominow. Wytrzymuje 200 stopini C. Kosztuje cos ok 35 pln.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 1:40 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL