Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:03 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:03 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 8:38 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
a dlaczego niebede mial szans ? :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 9:57 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Bo nie ma podzilau w MT wiec jezdzi wszystko z wszystkim :D Szanse masz zawsze, ale lekko to mial niebedziesz... :)

Jesli tym jednym stwierdzeniem wywolasz wojne, to jak napisal Marek, dostaniesz bana, tym razem na dluzej. Piotrek

:lol: - Raflee

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Ostatnio edytowano Śr sie 24, 2005 11:07 am przez Rafał Malczyński, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 10:45 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
pisz prosciej bo trudno Cie zrozumiec chodzi Ci oto ze bede mial slaby model czy slabe umiejetnosci ? a z tego co widze po fotkach to niema lepszych modeli niz savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 10:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
O umiejętności.

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 11:04 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
nikus napisał(a):
pisz prosciej bo trudno Cie zrozumiec chodzi Ci oto ze bede mial slaby model czy slabe umiejetnosci ? a z tego co widze po fotkach to niema lepszych modeli niz savage 25


Dobra, napsize Ci jeszcze raz...
Savage to nie jest zly mdoel, ale muszisz sie nauczyc dobrze jezdzic... ze tym modelem da sie byc w czolowce ostatnio pokazal jeden zawodnik, ktory byl 1 po eliminacjach w MT, a model wcale nie zostal drastycznie stuningowany ;) Mozesz go spokojnie kupic... nauczysz sie dobrze jezdzic to bedziesz myslal dalej co robic :)

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 1:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
i jest cena savage 3,5 1619 zl
co myslicie o tej cenie ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 1:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Postaramy się zrobić premierę modelu na najbliższej imprezie u Marka w Kłodzku.
Link do opisu - http://hpi.pl/tlumaczenia_html/savage_35
W sprzedaży powinien być od poniedziałku.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
nikus napisał(a):
i jest cena savage 3,5 1619 zl
co myslicie o tej cenie ?


Tanio jeśli chodzi o MT z prawdziwego zdarzenia ( nawet z mniejszym silnikiem) Mam obawy że MT2 dużo utracą nabywców. Ale to już zależy tylko od HPI jaką strategie ustalą.

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest Pn cze 22, 2026 6:03 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL