Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
A co do hpi to nie ma fajnych modeli dajcie linka, co jest cały zestaw elektryk aparatura ładowarka i wszystko. Bo nie ma tam opisów i nie wiadomo :evil: :evil: :evil: :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 3:47 pm
Posty: 315
Lokalizacja: Z DALEKA
TO SOBIE WEJDZ NA HPIEUROPE !! ALBO DO INNEGO SKLEPU ZAGRANICZNEGO I POCZYTAJ !!

_________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=HqquopGrmHU/]
Dan Dan Dadadadan Para Para Para![/url]
YEAH!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:22 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Nie ma takiego zestawu. Musiałbyś wszystko kupować oddzielnie. A opisy modeli (po angielsku) masz na stronie http://www.hpieurope.com.

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
szyna202 napisał(a):
Bo nie ma tam opisów i nie wiadomo

W dziale samochody na stronie głównej znajdziesz opisy większości modeli po polsku. - http://www.hpi.pl/index.php?lang=pl&kat=20&kat_aktywna=20 Kliknij na zdjęcie modelu, który Cię interesuje.
Niestety doba ma tylko 24h więc kilka najnowszych jest jeszcze w wersji oryginalnej.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:56 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
Gadalem troszke dawno temu z ziggym i tak: cena modelu +koszt wyslania ze sklepu do niego+10% prowizji wysyla model tak,aby nie bylo,a zeby na 100% nie bylo to musisz doplacic.Musisz w to wliczyc jeszcze koszt wyslania zza ocean,lotniczy bodajze 55 $ ,wodny 35 $ . Jakos tak to bylo,moze juz zmienil 'cennik'.

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 11:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
ja go (ziggyyego) pytalem o sava 4,6ss i mowil ze 1540zl +100zl przesylka morska
a na hpi.pl sam model 4,6ss nie wiem dokladnie bo chwilowo nie maja ale okolo 2200zl wiec roznica jest ogromna jak dla mnie ale jesli komus zalezy na czsie albo ma kase to mozna kupic u hpi. ja jednak planuje model z usa a wszytkie czesci u hpi
pozdro

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 11:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 3:47 pm
Posty: 315
Lokalizacja: Z DALEKA
Wiesz zawsze mozna wybrac szybsza przesylke...

_________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=HqquopGrmHU/]
Dan Dan Dadadadan Para Para Para![/url]
YEAH!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 11:27 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 20, 2004 9:17 pm
Posty: 36
Lokalizacja: Otwock
co do systemu ratalnego to nie za ciekawe :) wolalbym splacac raty sam poprostu przysylajac np do sklepu co miesiac jakas tam sume ..... dla mnie za bardzo skomplikowane ... ten bank caly itd itd ... :P

*puma po dopisku widze ze pk sie interesujesz:>


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:46 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Jak wybieram samochód w hpi.pl/sklep to pokazuje mi sie menu z częsciami itd. i jest link koniecznie potrzebne czy coś takiego i tam są rzeczy które brakują do jazdy ?? :?: :?: :?: A jeśli nawet to po co mi katalog :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 11:46 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
No,jezeli nie walna Ci cla i tych *****,to za 1600 + powiedzmy 300 za bdb. aparature,masz zajefajny model w tej samej cenie co sav 25.

HunteR napisał(a):
*puma po dopisku widze ze pk sie interesujesz:>

No tak lekko,kiedys bylo lepiej :twisted:

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
ModeleRC napisał(a):
ja go (ziggyyego) pytalem o sava 4,6ss i mowil ze 1540zl +100zl przesylka morska
a na hpi.pl sam model 4,6ss nie wiem dokladnie bo chwilowo nie maja ale okolo 2200zl wiec roznica jest ogromna jak dla mnie ale jesli komus zalezy na czsie albo ma kase to mozna kupic u hpi. ja jednak planuje model z usa a wszytkie czesci u hpi
pozdro

2000 a nie 2200 ;)
Jak coś się popsuje i podlega gwarancji to miłego wysyłania za ocean :twisted:

Poza tym dochodzi kwestia patryjotyzmu. Kupując model w USA przyczyniasz się do tego, że mamy dziurawe drogi, pielęgniarki nie dostają wypłat a politycy biorą łapówki :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Krzysztof Antoniak napisał(a):

Poza tym dochodzi kwestia patryjotyzmu. Kupując model w USA przyczyniasz się do tego, że mamy dziurawe drogi, pielęgniarki nie dostają wypłat a politycy biorą łapówki :twisted: :twisted: :twisted:


bla bla bla. a ci niby co nami rzadza to kur. nie kradna......... ale to temat na osobny watek, sorki za OT

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
Bugi na prezydenta :lol:

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Krzysiek Jaskot napisał(a):
Bugi na prezydenta :lol:


hasło wyborcze . model dla kazdego hehehehehhehe :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 15, 2004 1:32 pm
Posty: 929
Lokalizacja: Bytom
A ja stane na czele Polskiej Partii Przyjaciół RC (PPPRC) :lol:

_________________
Tylko śmigłowce :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL