Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:13 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:13 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 6:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
Kupię biała (oryginalna) zembatkę odbierajaca do tl-01

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 10:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
ile dajesz ?? :/ nowa wogóle niewidziała sie z atakujacą :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 10:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
cze michał
ostatnio kupowałem cały komplet zębatek TL-01
w sklepie DA-TA na Al. Kościuszki 29
za jakieś 23 albo 27zł, pamiętam że cena mnie zaskoczyła pozytywnie.
w ogóle mają tam dużo rzeczy do tamijki.
zadzwoń do nich najlepiej żeby na próżno nie jeździc.
pozdrawiam

Sklep modelarski Da-Ta
Al. Kościuszki 29
90-418 Łódź
(042) 633-72-63


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 10:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
Da-ta to ogólnie tamija i coś tam jeszcze ...:)
A nie lepijej te czarne zembati kupić model szybszy a ich cena to chyba 35 zł u nich :)
Pozdrawiam

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 5:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 14, 2005 6:09 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Z Traxxasowa ;)
@Wojtek Kotlorz
Mogę dać 15zł... Jeśli Cię satysfakcjonuje to daj znać...

@Mateusz Kwaśniewski :)
Czarne mam... Ale w moim przypadku lepszą konfiguracją są białe i atak 21Z...

@stiepa

Wiem, że są tam, lecz jest to cała ramka z zembatkami, a ja potrzebuję tylko odbiór ;) ale dzięki za podpowiedź ;)

Pozdr.

_________________
http://www.michaldawidowicz.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 7:13 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL