Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:07 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:07 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
http://www.mikrozabawki.pl/4x4car.html

na tych zdjęciach jest już pokazany elektoniczny regulator

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
a co sadzisz o montowaniu neonków samochodach rc
P.S. W którym szczuczynie mieszkasz??

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Montowanie neonków to fajna sprawa. Fajnie mozna się przybujać wsród kolegów :D . Wogóle to lubie tuning. Nie jara mnie startowanie w zawodach. No chyba, że powstaną wyścigi równoległe.

Mieszkam w polskim Szczuczynie (straszna dziura :( ) Tak wogóle to pochodze z Warszawy.

[color=cyan]Sprawy neonow mozna zalatwic w innym temacie, a sprawe zamieszkania na priv. Piotrek[/color]

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
mozesz wejsc teraz na gg?

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
no pewnie

[color=cyan]Czy wy troche nie przesadzacie? Od tego jest priv! Piotrek[/color]

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:07 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL