Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:46 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:46 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
Dziś dostalem przesyłke z savage 25 i po ogladnięciu tego filmu dvd chciałem sprawdzić czy jest tak z przeustnicą w moim modelu jak ma być.
Ale tu niestety lipa.Podczas hamowania jak i postoju z "wlączonym " (na razie wszystko badane na sucho) silnikem przerwa jaką tworzy przepustnica powinna wyności ok.1mm.
Ale jak ja blokuje hamulec to mi dociąga też troche przepustnice i sie otwór zmniejsza. Według instrukcji tego nie powinno byc.Próbowałem coś poregulować tym pokretłem w aparaturze steryjącej i coś gmyrałem przy popychaczach i nic.
Prosze pomóżcie :cry: :cry:

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
http://www.hpieurope.com/manuals/1406/1406-5.jpg
Musisz wkrecic srobke C do momentu az bedziesz mial odpowiednia szczeline, przy wlaczonym hamulcu.

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 6:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
Dzieki sprubuje

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 7:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
niestey to nic nie pomogło, jak próbuje cos tą śrubą poregulować to przepustnica ani drgnie
Macie jakies inne pomysły

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 7:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Jezeli chcesz moge Ci podac numer mojego kolegi ktory napewno bedzie wiedzial bo ma tor w Piasecznie i siedzi w tym dosc dlugo ma duzo aut RC jak chcesz to mow!

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Ostatnio edytowano N lip 10, 2005 10:04 am przez Jakub Franek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 7:41 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 8:53 pm
Posty: 1052
Jak ja wkrecisz do konca (tylko delikatnie) to przepustnica sie calkiem zamyka?

_________________
AE TC3 Team
Traxxas Slash
Duratrax Raze >>> brushless


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 11:24 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
mialem to samo i musialem zrobic nastepujaca rzecz. jak masz ten cyngiel plastikowy co wchodzi na ciegno od gaznika, to musisz zdjac cyngielek z kolki ( jest on zalozony na kolke ) , nie boj sie ze polamiesz bo nie polamiesz, chyba ze nie masz umiaru i pociagniesz tak ze wyrwiesz pol modelu, nastepnie musisz wykrecic plastikowy cyngiel o jeden lub dwa obroty ( w zaleznosci ile bedziesz musial ). Nastpeni zakladasz cyngiel na na kolke i smigasz. Mi przez takie gowienko silnik gasl i pare razy mialbym model pod kolami samochodu 1:1 . Daj znac czy sie udalo. Powodzenia ziom

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 10, 2005 1:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
Już tak próbowałem i nie jestem pewien ale może juz będzie dobrze ale nie wiem czemu jak zaciskam hamulec to mi troche też na serwie ściąga do tylu ramie ktore jest odpowiedzialne za gaz.
Najgorsze jest to że model stoi na pólce i nie można dotrzec bowiem w Krakowie co 5min jest oberwanie chmury i przydała by sie lódź podwodna.
A czy macie też tak że jak dam gazu (tak na sucho) i potem nie blokując hamulca wracam do pozycji stop to ta szpara w gaźniku jest wieksza niż po tym jak zablokuje hamulec i wracam do pozycji neutralnej inaczej mówiąc stopu???

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 8:46 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL