Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:59 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:59 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Cz cze 16, 2005 3:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Witam!!!

Szukam ludziow z Gdanska ktorzy maja terenowki, najlepiej spaliny. Nudno samemu sie jezdzi :D

Piszcie tu albo do mnie na gadulaca 4012348- od 9 do 17 zawsze jestem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 16, 2005 8:39 pm 
Offline

Dołączył(a): So sty 29, 2005 10:59 pm
Posty: 560
Lokalizacja: Gdańsk
Ja jestem z niedaleka ale niestety, torówka :( (Lębork) Ale może w przyszłości, bo zamierzam sobie po micro kupic S25 :)

_________________
...życie nie po to jest by brać...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2005 6:36 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
a ja jestem z Kielc i też nie mam z kim jeździć może ktoś jest w poblizu Kielc :cry:

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 18, 2005 6:35 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
No ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt w Gdansku poza mna nie ma modeli??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2005 8:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 15, 2005 4:10 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Gdańsk
Ja jestem z gdańska - niestety jeszcze bez modelu, zbieram szmal na jakiegoś monsterka - myślałem o REVO co o tym sądzisz.
pozdrawiam
Radows

_________________
Pozdrawiam
Radows
Model: Team Losi Raminator 1/8


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 19, 2005 10:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 27, 2005 4:35 pm
Posty: 395
Lokalizacja: Gdansk
Hej!!

Nie powiem Ci co o tym sadze, bo jstem jeszcze zielony w rc. Ale od paru dni mam sava 25 i to z czystym sercem polecam!!!

Jak juz skolujesz modela to odezwij sie do mnie na gg 4012348

Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. i to koniec maniakow rc z Gdanska?????????????????????????


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 20, 2005 8:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
A nie mozesz otworzyc sobie okienka "Uzytkownicy" i sprawdzic kto jest z Gdanska?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 24, 2005 10:18 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 24, 2005 8:43 pm
Posty: 25
ja jestem z gdańska niestety zabawkowa torówka:) peugeot 206


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:59 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL