Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 10:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 19, 2007 12:11 pm
Posty: 141
Lokalizacja: KRAKÓW
Ten http://www.shaft.pl/product_info.php?cP ... 408f0e87c8

Czy ten http://www.lrp.pl/sklep/product_info.ph ... ts_id=6481

_________________
Sprint2
HPI Rally Car
Kyosho Vone SSS
Forum Rajdowców WRT
Pozdrawiam Paweł Żbikowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 3:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
Zdecydowanie LRP.

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 3:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Jeżeli LRP jest tańszy od SH to nie zastanawiaj się

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 6:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 19, 2007 12:11 pm
Posty: 141
Lokalizacja: KRAKÓW
Właśnie wychodzi na to że LRP jest tańszy około 30zł.Nie pieniądze ale zawsze.
Dzięki za podpowiedzi.

_________________
Sprint2
HPI Rally Car
Kyosho Vone SSS
Forum Rajdowców WRT
Pozdrawiam Paweł Żbikowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 6:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Pablisito napisał(a):
Właśnie wychodzi na to że LRP jest tańszy około 30zł.Nie pieniądze ale zawsze.
Dzięki za podpowiedzi.


LRP wykonany jest zdecydowanie z lepszych materiałów niż SH, mam u siebie w buggy silnik .21 LRP i chodzi super, a ma ju znieco za soba :) poddałem go tez lekkiemu tuningowi i nic złego si enie dzieje z nim, a osiagi zwłaszcza na "dole" sie poprawiły.

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 7:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Ale ten Sh .12 to jest turbo i ma całkiem niezłe parametry. O LRP nic nie wiadomo, zero informacji na stronie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 8:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 28, 2005 1:35 pm
Posty: 1379
Lokalizacja: Poznań
Przemek Morawski napisał(a):
Ale ten Sh .12 to jest turbo i ma całkiem niezłe parametry. O LRP nic nie wiadomo, zero informacji na stronie.


Jest to silnik LRP z przeznaczeniem na zawody. Nie potrzeba wiecej informacji. Pozatym wystarczy poszukac, a info o tym silniku na pewno sie znajdzie.

do autora tematu: nie zastanawiaj sie wogle i kup LRP. Zdecydowanie lepszy od SH i w dodatku po przecenie tanszy.

_________________
X-ray 808 + RB C6 L2g
Savage 4,6 X SS | LRP Z.28R | Low CG |
X-Ray M18+SPEED300+HS81MG+GP1100+FULL TUNING
gg 2102790


Ostatnio edytowano Pt wrz 21, 2007 8:05 pm przez Piotr Krzyżanowski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 8:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 23, 2006 7:25 pm
Posty: 666
Lokalizacja: Szczecin
http://www.lrp-electronic.de/e/lis/04_N ... 620_fv.pdf

_________________

FG Stadium Truck, Jammin X2 CRT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 21, 2007 10:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 19, 2007 12:11 pm
Posty: 141
Lokalizacja: KRAKÓW
Chciałem jeszcze zapytać o gaźnik.W tym silniku jest metalowy a nie kompozytowy czy nie bedzie robił jaj z cofaniem paliwa jak sie rozgrzeje.Kiedys miałem metalowy gaźnik i cieżko było zapalić jak zgasł a był rozgrzany.Właśnie dlatego że parowało paliwo w gaźniku i pary wypychały paliwo z przewodu spowrotem do baku.Jak jest z tym silnikiem-gaźnikiem?

_________________
Sprint2
HPI Rally Car
Kyosho Vone SSS
Forum Rajdowców WRT
Pozdrawiam Paweł Żbikowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 5:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Problem z cofaniem paliwa faktycznie pojawiał się w starszych wersjach silnika HPI T-15.
W LRP pomimo ze gaźnik jest metalowy nigdy nie zaobserwowaliśmy tego zjawiska.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 6:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 19, 2007 12:11 pm
Posty: 141
Lokalizacja: KRAKÓW
Dzieki za wasze opinie i info.
Słyszałem że Shaft robi silniki na "patentach" LRP.Prawda to?Jeżeli tak to czy robią na licencji dokładnie to samo czy poprostu zrzynają?A może tak jak Tamiya vs HBX.

Wybór padł na LRP

_________________
Sprint2
HPI Rally Car
Kyosho Vone SSS
Forum Rajdowców WRT
Pozdrawiam Paweł Żbikowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 6:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Pablisito napisał(a):
Słyszałem że Shaft robi silniki na "patentach" LRP.


Shaft nie robi silników ;) No chyba, że "u mnie w mieście" jest fabryka motorków.... :P

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 7:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 19, 2007 12:11 pm
Posty: 141
Lokalizacja: KRAKÓW
Aha i jeszcze chciałem zaczerpnąć waszej wiedzy...
Mianowicie czy jest opcja odpalania silnika LRP z roto.
Na stronie producent podaje opcje tylko pod startebox.
A i net nie mówi wiele więcej..

_________________
Sprint2
HPI Rally Car
Kyosho Vone SSS
Forum Rajdowców WRT
Pozdrawiam Paweł Żbikowski


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 23, 2007 8:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 11:56 pm
Posty: 447
Lokalizacja: bielawa
seria LRP 2.11cm odpalana jest tylko ze start boxa. Jest to silnik zawodniczy jak ktoś wcześniej pdkreślił, takie silniki mają dać max osiągi a szarpanka lub roto ograniczją trochę osiągi silników.

_________________
Spalinówki oraz Micro
RC Jelcz
zaprzyjaźniony z GCKiS Kobierzyce
GG 8022719


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 8:37 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL