Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:59 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:59 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pt kwi 20, 2007 9:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 19, 2006 10:30 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Jasło, okolice
Witam

Na sprzedaż model w skali 1\18, RC18B firmy Team Associated

Stan modelu oceniam na bdb, nic nie jest połamane ani powyrabiane, jedyną połamaną częścią jest zderzak przedni, zrobiony "druciarsko", ale zapasowy dodaje w komplecie, tak , ze mozna sobie go w kazdej chwili zmienić jesli zajdzie taka potrzeba.

Model jest po bardzo użytecznym tuningu:
- nowe koła, firmy proline na asfalt
- wszystkie wałki aluminiowe, przy kolach, oraz główny,
- wszystkie drążki regulowane , na śrubach rzymskich,
- aluminiowy układ skrętny,
- aluminiowe mocowanie silnika wraz z radiatorem,
- aluminiowe nakrętki kół,
- wymienione wszystkie łożyska

Wszystko jest na łożyskach, amorki olejowe, spoilerek. Buda nie jest popękana, jedynie ma otarcia.

W modelu jest standardowy silnik klasy 370, który bardzo dobrze sobie radzi.
Regulator firmy GM, V4R+ , posiada hamulec i wsteczny, z ograniczeniem do 15 zwoi i o prądzie ciągłym do 32 A, w modelu prawie wogóle sie nie grzeje.

Sprzedaje wszystko co jest potrzebne do jazdy oprócz aparatury.

Zmieniając koła i bude bez problemu mozna przemienić model w RC18T lub w RC18MT

Kupujący dostaje wszystko to co znajduje sie na fotkach, czyli:
- model z silnikiem, serwem, regulatorem, koła proline
- akumulator 1200 mAh, ladowany profesjonalną ładowarką Hitec
- dodatkowy komplet oryginalnych kół
- pudełko, instrukcje
- masa czesci zamiennych m.in. : zapasowe wachacze, zwrotnice, kolumna,sprezyny o różnych twardościach, silnik, standardowy uklad skrętny, 2 zebatki odbierajace i 1 atakujaca, zderzak przedni, koncowki drazkow, komplet łożysk, antenka, kluczyk, opaski i wiele innych elementów.

Real Foto:
http://img114.imageshack.us/img114/6964/img5158yq3.jpg
http://img264.imageshack.us/img264/3179/img5159jl5.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/5470/img5161fb5.jpg
http://img48.imageshack.us/img48/4531/img5162wu9.jpg
http://img69.imageshack.us/img69/7122/img5163we9.jpg
http://img73.imageshack.us/img73/1108/img5165bo7.jpg
http://img74.imageshack.us/img74/8365/img5166pm6.jpg
http://img181.imageshack.us/img181/3526/img5169ws6.jpg


Cena 550zł (do lekkiej negocjacji)

Kontakt, GG 3374656 , email astarrot@tlen.pl lub PM

Pozdrawiam i zapraszam

_________________
::::Savage 25 (K4.6) | Rama LOW CG | Dirt Bonz - żyleta :)::::
::::Carson Attack 1:6, 27ccm :) BYŁO ::::
::::Team Associated RC18B :))) BYŁO::::
http://www.rcpics.net/member/Astarrot1
SPRZEDAM rame oryginalna do Savage
GG 3374656


Ostatnio edytowano Śr maja 09, 2007 7:41 pm przez astarrot, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 20, 2007 10:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 04, 2005 8:28 am
Posty: 354
Lokalizacja: Palestyna
Masz może zbędne mocowanie silnika, chetnie kupię.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 24, 2007 12:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 4:19 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
jeszcze aktualne :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 24, 2007 12:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 4:19 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
mam parę pytań:

na jakiej częstotliwości musze mieć aparaturę

jaka jest prędkośc maksymalna

:?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 24, 2007 12:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
Korgan napisał(a):
mam parę pytań:

na jakiej częstotliwości musze mieć aparaturę

...ciach....



na jakiej chesz...z Twoich postow na forum wynika, ze jestes kompletnie zielony w tej branzy, wiec radze wpierw poczytac troche na temat modeli rc a pozniej zabierac sie za kupowanie i pisanie postow....


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2007 8:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn cze 19, 2006 10:30 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Jasło, okolice
up

_________________
::::Savage 25 (K4.6) | Rama LOW CG | Dirt Bonz - żyleta :)::::
::::Carson Attack 1:6, 27ccm :) BYŁO ::::
::::Team Associated RC18B :))) BYŁO::::
http://www.rcpics.net/member/Astarrot1
SPRZEDAM rame oryginalna do Savage
GG 3374656


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:59 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL