|
Mam regulator GM SX3R, odbiornik Sanwa 311, apa Sanwa 3M, silnik 540 Trinity Monster Pro Stock Motor(27T).
Problem polega na tym ze nie moge wyregulowac biegu wstecznego. Do przodu model jedzie plynnie startujac od 0. Wsteczny zaczyna dzialac od kilkuset obrotow. Nacisniecie cyngla w apie objawia sie naglym szarpnieciem do tylu, brak po prostu plynnosci w przypadku biegu wstecznego. Gdzie powinienem szukac regulacji tego zjawiska, na aparaturze czy na regulatorze? Jak odnalezc plynnosc w biegu wstecznym?
|