Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
PostNapisane: So lut 24, 2007 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 19, 2007 4:15 pm
Posty: 27
Jak w temacie. Kupie podwozie do DTM 540, maks 500 zł. Od razu zaznaczam że nie interesują mnie rzadne TTki, Tlki oraz carsony. Dziekuje pozdrawiam :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 1:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
to jak nie carson, tt i tl to moze TB-02?
https://ssl.allegro.pl/item169256473_ta ... matic.html
ale 550zł to chyba drogo jak za ten model! pogadaj z gościem może zejdzie z ceny.......

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 2:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
kamo990 napisał(a):
to jak nie carson, tt i tl to moze TB-02?
https://ssl.allegro.pl/item169256473_ta ... matic.html
ale 550zł to chyba drogo jak za ten model! pogadaj z gościem może zejdzie z ceny.......


No chyba jednak nie wiesz czym sie jezdzi w dtm 540.... :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 6:47 pm 
Offline

Dołączył(a): So sie 19, 2006 12:16 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Biała Podlaska
Corally C4 pasuje? wczoraj rozebrane+wyczyszczone+złorzone

_________________
GG:5446780


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 8:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Witam, oferuje HPI SPRINTA 2 + 2X akusy GP3000 i GP3300, czesci zamienne, nowa plyta podlogowa, silnik GRAUPNER 500.

Cena 300zl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 10:29 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 12, 2005 12:17 pm
Posty: 390
Lokalizacja: Bytom
Corally RDX. Co do ceny to pisz na gg-3554515


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 24, 2007 10:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 6:12 pm
Posty: 825
Lokalizacja: CHEŁM
www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12926


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 9:26 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 19, 2007 4:15 pm
Posty: 27
Cena jak już pisałem :) Maks 500zł :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 12:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Tomasz Dolata napisał(a):

No chyba jednak nie wiesz czym sie jezdzi w dtm 540.... :roll:


Ups no faktycznie a sroy pisałem podobne posty w 2 tematach i powaliłem:(

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 10:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 6:40 pm
Posty: 586
Xray T1 EVO2, za 500 zł dostaniesz z silnikiem prawie nowym(saturn). Jak będziesz chciał więcej info lub zdjęcia to pisz na priva.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 2:47 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
dorzuc do maxa 300zl to sprzedam Ci x-raya t2 - po ostatnim mistrzu polski :D - wygralem nim 90% zawodow w tej klasie na ostatniej hali... :) oprocz tego podpowiem Ci co i jak ;)

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 3:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 6:40 pm
Posty: 586
http://rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=24429&highlight=


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 5:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 2:53 pm
Posty: 96
Oferty prosze kierować na to konto. Za utrudnienia przepraszam...

Moje GG - 6612592


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 6:03 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL