Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:26 am

Teraz jest So cze 27, 2026 2:26 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 7:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Witam!
Czyli tak jak w temacie!! Kiedyż chciałem aparature drążkową ale jednak nie nie!!! lepsza jest w 100% pistoletowa!! Teraz nie ograniczam sie do kasy z aparatura jak przed tem do 70zł. Max jakie teraz chce dać to 250zł nowa lub używka. Może być nawet FM!! było by lepiej!!

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 9:23 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 6:12 pm
Posty: 825
Lokalizacja: CHEŁM
www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12926


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 8:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
http://www.allegro.pl/item161715460_apa ... iated.html

Zapraszam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 06, 2007 9:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Hmm.... a jakieś FM? lub jeszcze z LCD?

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 07, 2007 6:09 pm 
Offline
-=ADA$=-
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 20, 2003 7:51 am
Posty: 3467
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
moze nie FM ale z LCD futaba 2PL nadajnik odbiornik w bardzo dobrym stanie, dodam baterie do nadajnika za 150 pln


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 07, 2007 7:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 19, 2006 11:28 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Katowice
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.ph ... aupner+xr2

Nie FM lecz AM no i ma LCD. A do te go odbiornik, serwo, koszyk na aku i wyłącznik. :D

_________________
marcinsan gg. 5371990


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 07, 2007 8:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Adam Jaszczurowski i marcinsan prosze was o foty na maila kamilch22@wp.pl

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 09, 2007 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 25, 2005 10:01 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Częstochowa
Kamo990

Mam aparaturkę od nowego Revo 3,3, AM 3 kanałowa z odbiornikiem.

Szczegóły wysłałem ci na maila.

Pozdrawiam,

Robert

_________________
RCMODELTECHNIK.PL
Savage X 4.6 SS, Wheely King Crawler - Custom, MICRO RS4 Drift, Sprint 2 Flux, TREX 450 V2 SE
GG: 8000509
GSM: 609 484 396
rg@gorgol.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 10, 2007 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 5:08 pm
Posty: 205
Lokalizacja: Rybnik
Dobra dzięki wszystkim mam zamówioną: http://allegro.pl/item164876352_hayabusa_40mhz_fm.html

ps. myślę że mi sie opłacało?

_________________
TT-01
TEU-302BK
acoms hayabusa FM 40mhz
czekam ja jakiś inny silnik....

Może by wypadało zmienić model...? TAK!!!! X'ray!!
gg: 9326093


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 2:26 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL