Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 1:41 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 1:41 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: N cze 11, 2006 8:09 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
wiec o ten model chodzi:
Schumacher Fusion 2 RTR http://www.rcworld.pl/shop/index.php?pr ... prod_id=45
jest to rtr czy kit i jaki on masilnik ? raz tam psisze 12 a potem 21. i czy ta szkrzynia 3 - biegowa jest ze wstecznym?

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 12, 2006 1:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Przecież pisze wyraźnie:
Silnik .21 (3.5 ccm)
Fusion 2 Skyline RTR

Trzy biegi do przodu, wstecznego nie ma

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 12, 2006 7:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
a widzisz te pomaranczowe znaczki pisze kit: silnik.12 skala 1:10 dlaczego?

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 13, 2006 3:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Błąd na stronie - sprawdź u innych źródeł to sam zobaczysz

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 13, 2006 10:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
ja tylko zapuytam
masz gdzieś blisko pas startowy?
bo jeśli nie, to po grzyba Ci taka rakieta?

na parkingu jej raczej nie utrzymasz

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 6:39 am 
Offline

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 5:23 pm
Posty: 1604
Lokalizacja: Łaziska Górne
mam boisko kolo siebie duze

_________________
pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 10:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2004 3:47 pm
Posty: 756
Lokalizacja: Wrocław
Model ma silnik .21 czyli 3.5 cm. Trzeba uwazasz bo to naprawde potezny model. Ma 3 biegi, i rozpedza sie z latwoscia do 100km/h. W standardzie aluminiowe amorki gruba plyta podlogowa i gorna plyta karbonowa. Ogolnie model wyglada bardzo solidnie. W stanach ma dobre recenzje, ale naprawde trzaba z nim uwazac :) bo to taki maly szatan.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 1:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
skyline napisał(a):
mam boisko kolo siebie duze


znaczy ile? 50m prostej?
jak przytrzymasz palec na dwie sekundy to model wylatując z asfaltu będzie miał 100km/h

na mój gust to model dla kogoś kto już dużo jeździł szybkimi on-roadami

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 8:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 1:17 pm
Posty: 729
Lokalizacja: Białystok
Toost- racja jest to rakieta i nie ma co tu ukrywać, ale czy człowiek śmiga z zamknietymi oczami? Chyba w tym modelu też jest coś takiego jak proporcjonalne sterowanie i nie musisz mu dawać full gazu. Co do samego modelu to jak znajdą się środki to chyba się na niego skuszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 16, 2006 11:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
KubiB napisał(a):
Toost- racja jest to rakieta i nie ma co tu ukrywać, ale czy człowiek śmiga z zamknietymi oczami? Chyba w tym modelu też jest coś takiego jak proporcjonalne sterowanie i nie musisz mu dawać full gazu.


mówisz jak byś nigdy czymś szybkim nie jechał ...

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 1:41 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL