Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 11:08 am

Teraz jest So cze 27, 2026 11:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 12, 2006 9:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 11:43 pm
Posty: 181
Lokalizacja: Nowy Sącz www.fpvdrones.pl
Eeeeetam, Marudzenie o firmowym itp... ze sie nie tuninguje i jezdzi

Cała przyjemność w modelarstwie RC polega na składaniu, modyfikowaniu, eksperymentowaniu ... i jeżdzeniu tym co się zbudowało.

Bonzer jest bardzo wdzięcznym modelem na początek, sam wybierasz co chcesz modyfikować, jednocześnie aby zacząć jeździć nie potrzebujesz dużo pieniędzy więc i smaczek większy.

Oczywiście wszystko zalezy od środków finansowych... sam kiedyś się przesiąde z Bonzerów na spalinowe MT

ale to dopiero jak dorośnie moj Syn
:)

pzdr
P

_________________
E-Maxx Brushless ESC Mamba Maxx + Feigao XL Li-Po
E-Maxx wide

http://www.rc-wheels.info/
(stronka o Bonzer tl-01b i E-maxx)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:35 am 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
pirzol napisał(a):
Eeeeetam, Marudzenie o firmowym itp... ze sie nie tuninguje i jezdzi

Cała przyjemność w modelarstwie RC polega na składaniu, modyfikowaniu, eksperymentowaniu ... i jeżdzeniu tym co się zbudowało.



z tym sie zgodze ale po co wydawac kase na cos co ledwo co jezdzi (mad fighter nie widzialem jezdzacego bonzera) , nie ma w nim zadnych lebszych czesci wszystko trzeba dokupic , no chyba ze ktos chce sam dorabiac sobie czesci to tak.

Ale jeszcze zostaje sprawa zawodow czy lebszy bede LOSI czy Mad Fighter?

A co do tuningu losiego tez mozna tuningowac jak chcesz tylko ten tuning jest juz malo potrzebny.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 8:37 am 
Offline

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 10:17 am
Posty: 124
Lokalizacja: warszawa
LOSI oczywiscie mad faiter to nie najlepszy model

_________________
TEAM AE

ASSO TC5

Kiedys był tu link , przybył zły admin i go zabral ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 2:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 8:01 pm
Posty: 149
Lokalizacja: Podlasie
a czy bierzecie pod uwagę CENĘ??? :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 6:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr cze 07, 2006 7:18 pm
Posty: 6
Lokalizacja: z krzesła
A czy ktokolwiek wziął pod uwagę umiejętności teoretycznego posiadacza modelu? Ja powiem tak, nie znałam się do dosyć niedawna na niczym co miało jakikolwiek związek z mechaniką. Moje umiejętności sterowania modelem nadal są ograniczone. Posiadam Madzika i powiem, że jest to idealny model do nauki. Jeżeli ma się już jakieś doświadczenie z modelami zdalnie sterowanymi, to zdecydowanie Madzik nie będzie ciekawy, jak to ujął Malkavian szybko się nudzi. To wad Madzika wymienionych przez klojt dopisałabym jeszcze na prawdę duże luzy na kołach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 14, 2006 7:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
umiejetnosci umiejetnosciami ale jak naprawde umie sie jezdzic a ma sie mada to nie wygra sie z losim ktorego kierowca umie jezdzic tak zeby tylko co chwile nie lezec poza torem. Poprostu zakupic raz losiego czy asso i ma sie model na "cale zycie" a mad-fighter to juz niezabardzo. chociarz cena losiego czy asso jest duzo wieksza to lepiej odlozyc sobie na model gdzie nic sie nie psuje tak poprostu a nie co chwile kupowadz cos do mad-fightera. chodz sie zgodze z tym ze mad-fighter to dobryt model do nauki ale juz nie do jezdzenia na zawodach.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Teraz jest So cze 27, 2026 11:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL