Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:57 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:57 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 12:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Witam
Jak ktoś jest zainteresowany mam programik na komputer, który podaje czas okrążenia i przy okazji liczy czas od startu i ilość okrążeń.
Może się przydać do treningu doskonalenia techniki pokonywania toru
Licznik liczy po naciśnięciu przycisku na klawiaturze i uwagi po naciśnięciu myszki ... nogą ( delikatnie oczywiście)
Mogę sprzedać, albo wymienić na jakieś części do RC


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: uzupełnienie
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 1:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Na wnisek Jakuba podaje cenę 50zł za programik. Cena może być negocjowana


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Możesz dać zdięcia przedstawiające program w "akcji"? ;)

Oczywiście np. na imageshack.us :P

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 1:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Nie bardzo rozumiem ale wnioskuję że musiałbym tachać ze sobą na tor laptopa żeby mierzyć czas okrążeń i co kółko "deptać" po myszce. Trochę uciążliwe biorąc pod uwagę, że niektóre aparatury (np Futaba 3PM, 3PK) mają wbudowany timer, który załatwia te sprawy również po naciśnięciu jednego przycisku :)

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 2:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Oczywiście nie jest to idelane rozwiązanie. Laptop jest konieczny. Natomiast gdybym miał kupowąć specjalnego pilot to juz sprawa do dyskusji. Zliczanie automatyczne jest mozliwe, ale to raczej inna cena. Ale słucham propozycji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 2:25 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
No oczywiście, zliczanie automatyczne to duży koszt urządzenia AMB, sam dekoder 1600 euro.

Ponawiam moją prośbę o zdięcia z programu.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 24, 2006 7:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Dla zainteresowanych podaje funkcje:
-start : startuje licznik czasu główny i pomiar okrążenia
- pomiar: restart licznika czasu okrążenia i zapisanie wyniku na liście pomiarów czasów okrążeń, oraz powiększenie stanu licznika ilości okrążeń
- przy naciśnięciu przycisku pomiar lub kliknięciu myszka (nogą) słychać dźwięk
- przy kliknięciu dwa razy myszką w przeciągu 5 sekund, wstawiany jest pusty wiersz na liście pomiarów bez powiększenia ani licznik ilości okrążenia, ani licznika czasu okrążenia. pusta linijka wstawiana jest dla ew zaznaczenia jakiegoś wydarzenia czy zmiany wariantu treningu
- przy kliknięciu trzy razy myszką w ciągu 5 sekund anulowane są poprzednie kliknięcia ( na wypadek pomyłkowego kliknięcia )


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 12, 2006 10:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Do programu dodałem moduł głośniego czytania czasu okrążenia. Ponieważ dodaję kolejne funkcje to cena początkowa jest juz nieaktualna Jak ktoś chce znać cenę to proszę o kontakt.
Wkróce podłączę urzadzenie do automatycznego zliczania okrążeń ( tańszego niż AMB)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 12, 2006 11:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
men_z napisał(a):
Jak ktoś chce znać cenę to proszę o kontakt.


Cena powinna byc podana do ogolnej wiadomosci dla wszystkich !!

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 13, 2006 10:23 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Program cały czas rozbudowuję dla własnych potrzeb. Wiec cena pełnej wersji pewnie będzie się zmieniać Powiedz co byś potrzebował to sie dogadamy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 20, 2006 7:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Witam
Do programu dodałem graficzną ilustrację pomiarów czasów okrążeń.
Czyli zamiast gąszczu cyferek jest np jedna linia pokazująca który czas był najdłuższy, który najkrótszy i jaka tendencja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 7:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Dodałem funkcje do zawodów umożliwiającą liczenie czasu i ilości okrążeń kilku zawodników.
W programie jest tabelka w której każda kolumna zawiera informacje o danym zawodniku.
W każdym kolejnym wierszu wpisywany jest czas kolejnego okrążenia.
Pierwszy wiersz zawiera informacje o ilości okrążeń danego zawodnika.
Pomiar czasu i zwiększenie licznika okrążeń odbywa się ręcznie po naciśnięciu numeru zawodnika na klawiaturze


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 07, 2006 8:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 12:36 pm
Posty: 138
Witam
Program RcStoper pomyślnie przeszedł testy do obsługi zawodów elektrycznych modeli RC na mini zawodach na Gościeradowskiej. Pozwala zarówno prowadzić eliminacje jak i zawody finałowe w dowodnej ilość kategorii i grup i biegów
Postaram stworzyć opis na stronie WWW
Przy okazji wyszło, że program nadaje się do obsługi zawodów wodnych
Zbyszek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:57 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL