Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:36 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 2:36 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 6:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 1:39 pm
Posty: 232
wg mnie przegladaj codziennie allegro bo tam sie zdazaja calkiem niezle okazje i mozna kupic duzo taniej niz w sklepie
mysle ze tamto ferari tt-01 jest modelem calkiem dobrym i nawet w zawodach mozesz nim startowac a z tuningiem tez nie bedzie trudno i bedzie mozna jeszcze duzo z niego wyciagnac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 7:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
pichus napisał(a):
Na początek lepiej kupić model elektryczny, bo spalinowy to nie tania zabawka.

Grzałka do świec, paliwo, części, bo jak wiemy modele spalinowe są szybsze, i można łatwiej coś zepsuć :lol:

Pozatym to jest z tym więcej paraniny.

A model elektryczny jest ok, możesz wsadzić silnik 12 zwoi i 70 km/h może nawet wyciągnąć, przy dobrym pakiecie, zębatkach, itp.

Jak chcesz spalinowy to na Allegro ktoś sprzedaje Savage X za 1800 zł (choć to coś podejrzane) :lol:


elektryk z osprzętem wychodzi niewiele taniej
ten X to nic podejrzanego, gość mże ci sprowadzić z TH, do ceny dolicz jeszcze 100 za transport i 6 tygodni czekania
jesteś do przodu całe 130zł ...

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 7:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
klojt napisał(a):


niestety żadna z podanych pozycji nie zamyka się w budżecie 400zł
nawet to chińskie TL-01 wymaga wymiany pakieru i ładowarki.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Pomoc
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 7:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Trup0sz napisał(a):
Witam.Chcialbym rozpoczac przygode z modelarstwem samochodowym ale kompletnie nie wiem od czego zaczac.Wiec chcialbym sie poradzic Was co dla takiego amatora bylo by najlepsze.Ja bardziej mysle o czyms w postaci skladania takiego samochodu poniewaz chcialbym go zbudowac od podstaw ale jak sie latwo domyslec jestem kopletnie zielony i nie wiem co robic w zwiazku z tym.A moze lpiej by bylo kupic odrazu zbudowany samochod??Bardzo prosze o wszelkie rady!!!


niestety za 400zł nie kupisz modelu spalinowego w stanie nadającym się do jazdy
z elektrykiem też będzie problem bo trzeba uwzględnić dodatki, które moga kosztowac nawet drugie tyle.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 19, 2006 9:03 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Bieszczady Ustrzyki Dolne
Kolo sprzedaje za 1699 zeta + jakieś 100 zł przesyłka i to jest RTR i trzeba dokupić jeszcze co nieco, ale i tak to jest faktycznie podejrzane, możliwe że wypadły z TIR'a :lol: i tanio sprzedaje :wink:

Pozdr

P.S Jak coś to tu jest link:
http://www.allegro.pl/item93495274__hpi ... ruck_.html

_________________
- Tiger Cross 4x4 po tuningu v-maxa
- Nitro RS4 MT 2,
- No i jest mój Savage 4,6 tylko coś nie bardzo chce odpalić :(

GyGy: 3465698
lub Priv


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 10:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
lasek napisał(a):
Kolo sprzedaje za 1699 zeta + jakieś 100 zł przesyłka i to jest RTR i trzeba dokupić jeszcze co nieco, ale i tak to jest faktycznie podejrzane, możliwe że wypadły z TIR'a :lol: i tanio sprzedaje :wink:

Pozdr

P.S Jak coś to tu jest link:
http://www.allegro.pl/item93495274__hpi ... ruck_.html


przeczytaj ostatnie dwa akapity opisu, na TH też czeka się 3-6 tygodni, można kupić wymienione modele mniej więcej w tej cenie (400-450$) i koszt przesyłki wynosi ok 35$

gość nie dopisał tylko, że zamiast paczki przyjdzie wezwanie do składu celnego, gdzie trzeba będzie dopłacić 22% tego co na paczce.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2006 10:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 22, 2005 12:59 pm
Posty: 354
Lokalizacja: Zawiercie. lat :18. .::RC Myszków Team::.
wszystko ładnie pięknie tylko zapominamy o jednym , kolega jak widać nie dysponuje wielkimi pieniędzmi a utrzymanie spalinki kosztuje nie mało , nawet najtańsze paliwo modelarskie kosztuje sporo i kończy się szybko :) , co do elektryka to wydatki na początek też duże ( model, pakiet/y ładowarka , radio ) niestety modelarstwo to drogie choć piękne hobby ... moja propozycja jest taka : zaczekaj , dozbieraj i kup coś z czego będziesz naprawdę zadowolony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 5:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 22, 2006 6:03 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
A moze macie jakis model do sprzedania ktory jest juz gotowy do jazdy???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 26, 2006 5:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Napisz w dziale KUPIE:
Kupie model elektryczny RTR do 400zl ( reszte to juz samemu dopiszesz co Cie interesuje itp ) - duzo osob sie zglosi ;)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 2:36 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL