Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 7:00 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 7:00 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 12:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 8:16 am
Posty: 68
Lokalizacja: Tarnów
podaje link do aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84028599
czekam na wszelkie propozycje cenowe


Ostatnio edytowano N sty 29, 2006 9:31 am przez Nowy, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 1:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Za ile chcesz za samą aparaturę

_________________
Samochody:
Ofna Ultra Lx Comp II (odbudowa)
Hpi Sprint 2
Hpi Micro Rs 4 (Sprzedam)
"Asso RC18T" (Sprzedam)
Heli:
Trex 500 ESP
Trex 450 SE v2
Samoloty:
Rwd 5 by skazoo


Ostatnio edytowano Pn sty 23, 2006 5:53 pm przez mknet, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 3:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 8:35 am
Posty: 88
Lokalizacja: Ciechanów
o a Ja może bym sam model bez aparatury kupił bo mam inną w planach.
tylko ile za sam model?

_________________
TRAXXAS REVO - sprzedane
Xray M18 klasa OPEN
mamba kV6800, sanwa M11
GG: 3839307


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 6:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 8:16 am
Posty: 68
Lokalizacja: Tarnów
jeżeli maknet weżmie aparaturę to mogę sprzedać sam model dla Patma
za sam model chce 900zł
a za aparaturę z odbiornikiem i kwarcami 250zł


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 8:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 8:35 am
Posty: 88
Lokalizacja: Ciechanów
sorki
jednak zdecydowałem się na zakup xraya 18m

_________________
TRAXXAS REVO - sprzedane
Xray M18 klasa OPEN
mamba kV6800, sanwa M11
GG: 3839307


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 28, 2006 9:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 8:16 am
Posty: 68
Lokalizacja: Tarnów
nowa aukcja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84028599


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 04, 2006 9:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 8:16 am
Posty: 68
Lokalizacja: Tarnów
dzisiaj kończy się aukcja życzę powodzenia w licytowaniu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 7:00 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL