Używany,Dostałem go od znajomego który kupił jakiś zestaw w niemczech, był zamontowany w trucku, niewiem ile wypalił i ciężko mi jest ocenić jego stan.kompresja dość dobra, w zestawie to co na fotkach,działą napewno ponieważ był odpalany.Zakonserwowany after run.tłok po bokach dość czysty, z góy niewiem nie otwierałem głowicy.Za dodatkową opłatą mogę dorzucić sprzęgło i zębatkę.
Zdjęcia:
http://img23.imageshack.us/my.php?image=p12229259ee.jpg
http://img23.imageshack.us/my.php?image=p12229226hp.jpg
http://img23.imageshack.us/my.php?image=p12229243ua.jpg