Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:18 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:18 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 8:56 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
pogotomrc napisał(a):
I powiedz tak jak napisałem we wcześniejszym poście:
1.Jak model spalinowy to nauczysz się budowy silniki
2.jak elektryczny to powiedz że enauczysz się elektroniki (podłączania kabli itp. :D )


I pójde podłanczać kable w rowie :lol: , hehe, modelu (elektryk) spodziewam sie poniedzialek-wtorek,w najgorszym wypadku w piatek-sobota (myslalem ze to najlepszy:) ) wiec jeszcze mam kilka dni, ostatnio cos nie wspominalem o tym, ale siedze caly czas na forum itp. to rodzice widza ze caly czas "interesuje się tymi zabawkami" jak to kiedys ktos ujął :lol: badzmy dobrej mysli, odrazu jak dostane model to laduje pakiety i jade z mama na budowe,taki mini osiedle na skraju miasta gdzie jest dosyc spokojnie, bo tu pod blokiem to po 2 minutach podejda menele (tu sami tacy) i odrazu albo podpiepsza albo kamulcem rzuca :evil: , ale za miesiac moze 2 wprowadzam sie do tamtego domku (szeregowiec :) , narozny :D z wielkiim ogródkiem :P :D )

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 10:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
W spalince tez elektronika jest wiec nauczyc sie podwojnnie - wiem nie tyle co w elektryku.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 11:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
a ich to obchodzi, że bede umial elektronike, co do ocen to w klasie 4, 5, 6 zdaem z paskiem, na polrocze bede mial srednia powyzej 4,4, ale co ich to obchodzi

PS: nie rospisuje sie, bo niemoge sie skupic, bo mama wbija bratu czepionke i sie o cos dra :lol:

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 11:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
No to masz przekichane :( Oceny dobre wszystko ok.. no tak bywa :(( Przykro mi ale my Ci juz chyba za duzo nie pomozemy! Musisz ich jakos przekonac, albo moze powiedz ze to tansze - :(

Mama lekarka? ojej duza igla brrr :( d;d;d;d

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 12:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
nieno, odwrotu niema :twisted: (i bardzo dobrze) dzisiaj ma mi wyslac paczke, koles z allegro :twisted: wiec jutro, moze w sobote, ewentualnie w poniedzialek dotrze, oby nie w poniedzialek (bede w szkole) bo moze sie zle skonczyc (paczka moze zle skonczyc) :lol:

PS: mama pielegniarka, ale mi robili szczepionke w przychodni (za nic niechcialem aby ona mi robila :lol: )

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 2:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 3:25 pm
Posty: 188
Lokalizacja: ..::zip stacja::.. Autko : tt-01 i stampede
to masz ziomek przechlapane.... dzisiaj z tatą gadałem na temat spaliny którą chce kupić za rok... tata powiedział ze ok bedzie pomagał ipt mama sie tesh zgodziła ale musze sprzedać chociaż jeden model :D

_________________
TSD SQUAD wymiata TAmiya TT i TRAXXAS STAMPEDE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 11:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 3:04 pm
Posty: 133
czesc
muwisz że jeden model musisz sprzedać to fajnie bo z opisu wynika że masz traxxas STAMPEDE czy on na sprzedarz? :P a powracając do tematu to ja z moim tatą pewnego dnia pojechaliśmy na targi do poznania (ja jestem ze stargardu koło szczecina) i długo nie myśląc kupiłem traxxas T-MAX (a dokładnie to carsona) za 1400zł to ja muwie do taty że mam 500zł a on że reszte dołoży a kiedyś mu najwyżej oddam.muj tata z bratem zajmuje sie modelami latającymi od 3lat więc mają jakieś pojęcie o modelach 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:30 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
Powiedz ze jezdzac modelem bedziesz lepszym kierowca :D Poza tym nauczysz sie szanowac rozne rzeczy i oszczedzac. Tak jak podpowiadali ci inni badz uczynny i sluchaj rodzicow.

Ps. I lepiej pilnuj listonosza :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Wojtek Minda napisał(a):
Powiedz ze jezdzac modelem bedziesz lepszym kierowca :D Poza tym nauczysz sie szanowac rozne rzeczy i oszczedzac. Tak jak podpowiadali ci inni badz uczynny i sluchaj rodzicow.

Ps. I lepiej pilnuj listonosza :wink:

Oszczedzać ?? To chyba nie możliwe (przynajmniej w moim wypadku :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 1:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
oszczedzac na czesci :wink: bo z nastawienia twoich rodzicow nie sadze zeby dawali ci na czesci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
Jak już mówilem model już mam, jest spoko tylko tylnie opony łysy i na lodzie(i śniegu) sie strasznie slizga. tera sprzedalem pleja za 150zł to coś se kupie, chyba używany regiel i tylnie oponki :)

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 6:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 3:25 pm
Posty: 188
Lokalizacja: ..::zip stacja::.. Autko : tt-01 i stampede
szatan - narazie nie sprzedaje :P zbieram na ''udriftowienie'' tt :) a stampede przydaje sie do odsniezania :P a wracajac do tematu... moji starsi teraz po kupnie 3 modelu zbytnio kasy już nie dają, od święta dadzą 50 zeta ale wiecie nie wszstko jest tanie do modelu...

_________________
TSD SQUAD wymiata TAmiya TT i TRAXXAS STAMPEDE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:18 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL