Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:23 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:23 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 08, 2005 2:43 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Piaseczno
Tak. Już czwarty raz wybrałem się z moim Savagem na przejażdzkę. Poszedłem na teren zlikwidowanych szklarni. Oczywiście nie sprawdziłem terenu, bo i po co, jeżdziłem, jeżdziłem i.... :D . Wpadłem do studzienki kanalizacyjnej. Naszczęście płytka i mało wody w niej było, bo inaczej żle by się to skończyło.
Dlatego pamiętajcie: ZAWSZE sprawdzajcie czy teren jest bezpieczny!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
:P :P :P :P :P A jak u ciebie z elektroniką ?? Tak wogóle to stało się coś twojemu modelowi ?? Ja kiedyś wpadlem do gnojnika (na tamtych wakacjach na wsi u kuzyna jego revo) najpierw szydera a potem miłe zapachy i czyszczenie tego :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
Mi sie jedynie tylko kamyk wszedł w wachacz i rysował po dogbonsie jak to zauważyłem to już go trche podrapał ale na razie savage na nim jeżdzi ale kamyk był tak wjebany że nie mogłem go wypchać.

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
Horator napisał(a):
Wpadłem do studzienki kanalizacyjnej.

:D :D :D No to niezly kanal... :D :D

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 3:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lut 08, 2005 2:43 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Piaseczno
Skszynke na elektronike uszczelniłem, Woda miała ok 12cm głębokości.
No i czywiście natychmiast go wyłączyłem i poczekałem aż wyschnie.
Nic my się nie stało.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 5:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
No to masz szczęście ten revo kuzyna był spalinowy i jak wpadl to potem nie zawsze chcial zapalic i dopiero potem zauwazylismy ze zapchana byla rura wydechowa :d bo tak wogole to spadl z prawie metra nie udana skocznia :oops: :D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:29 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
szyna202 - Savage też jest spalinowy :)

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:35 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Heh - sprawdzenie terenu to rzecz tak oczywista...

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Wiem że jest spalinowy. Czy ja coś mówiłem że savage jest elektryczne ?? :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:45 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Pewnie wg niego Revo jest elektryczne i spalinowe, bo napisał, że ich revo był spalinowy. Przecież wszyscy wiemy, że revo jest tylko spalinowe.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 12:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
heheheheheheheeeeeehhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
może ma dysleksje jak ja i się mu pomyliło

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 12:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
a ja też jestem dyslektykiem.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 1:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
mi kurek powiedzial ze gdzies na ebay jest revo elektryczne :)

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
to niech da linka bo jakos mi sie nie chce wierzyc

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
"gdzies zgubil" :lol:

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 3:23 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL