Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 2:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
Cześć mam kupić RB323 ale jak ma zmielić dyfry to nie czy to prawda że RB zmieli dyfry w REVO??

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 4:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:12 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Oborniki Wlkp Auto: B4/ B44
zanim zmieli to w pierwszej kolejnosci o ile wogole popekaja kubki, zainwestuj w aluminiowe kubki i wyposaz sie w zapasowy dyfer
RB ani zaden inny nie zmieli ci dyfrow (o ile nie beda wadliwe np z bombelkiem powietrza)co najwyzej bedziesz mial podwyzszone zuzycie

Pozdrawiam

_________________
Cos co lubie to Majonez

Wojtek Forysiak


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 5:07 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
Kto wie - ja przez ostatni miesiąc sprzedałem 3 sztuki :D

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 7:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
podejzewam ze w pierwszej kolejnosci polecą waly napędowe,kiedys w czasie ostrego katowania pękl mi wal i dopiero po ok. pól godz zorientowalem sie ze napędza tylko tyl,mimo calej mocy na jeden dyfer nic sie nie stalo,niedawno nawet go rozebralem i jest w idealnym stanie,chociaz tak jak wyzej pewnie nie unikniesz przyśpieszonego zużycia


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 26, 2005 2:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Powiem tak z własnego doświadczenia z zawodów i z tego co czytam na forum Traxxasa. Posiadam revo od dłuższego czasu, całe podwozie jest już grubo po 20L paliwa i 3 zawodach a teraz 4 w Murowanej sie szykują.
Oba dyfry mi padły jednocześnie na zawodach w Zgierzu ale były przezemnie co 5L uzupełniane olejem przeznaczonym do nich, teraz mam jeden dyfer zablokowany na stałe a 2 nawiercony i przerobiony przezemnie. Wadą tych dyfrów jest rozsuwanie się satelit w plastikowych kubkach które tak jak Black Angel chociaż nie ma Revo ale ma racje co do wymiany Kubków na Aluminiowe.
W USA w Revo każdy dyfer pada co 1 galon góra 2 ale oni jak wiadomo wiadomo jakie w niego silniki pakują.

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 27, 2005 8:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
zdecydowałem się nie kupuje RB323 tylko O.S 18 TM

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 8:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL