Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
 Tytuł: 5 A a 4A
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 4:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Witam! Mam pakiet Ni-Mh (3600)
Chcialem sie zapytac czy jak laduje pakiet pradem 5 A moze sie cos z nim stac?? pradem 3 A laduje sie akkumulatory w samochodach 1:1 wiec czy przy duzym pradzie nie bedzie jakiegos malego efektu pamieciowego?? I czy po kazdej jezdzie trzeba rozladowywac??

P.S. Widzialem filmik gdzie goscie rzucili akkusem o sciane i wybuchl dlaczego wybuchl??

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 8:15 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 29, 2003 10:58 pm
Posty: 1076
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Radze poczytac troche o ogniwach NiCd i NiMh, artykolow na ten temat jest od liku wystarczy dobrze poszukac.

Masz pakiet to fajnie, ale jakiej firmy(mozna w tedy w przyblizeniu chociaz powiedziec o jego jakosci)?
Akumulatory olowiowe laduje sie roznymi pradami, pozatym co to ma wspolnego z ogniwami Ni-xx?
Ladowanie pradem 5A moze akus zniszczyc jesli jest on niskiej jakosci (jaka tem uzyskuje podczas ladowania?).

Rzucil o sciane i wybuchl? hehe, a to byl jak akus Ni-xx, czy jakis litowy?

_________________
on-roady, off-roady; elektyczne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 8:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
Mam pakiet LRP wiec mysle ze jest dobrej jakosci :)
A co do pakietu ktory wybuchl to nie wiem czy to byl Ni-XX czy jakis inny filmik byl ze strony Trilordy

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 9:11 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
cele nie lubia wysokiej temperatury, ladujac duzym pradem takim jak np 4-5A nagrzewasz je starsznie, czyli przy okazji powoli wyniszczasz. Ja np moje LRP nie laduje wiekszym pradem niz 2A, bo mi go szkoda.

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 9:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Ten pakiecik co wybuchł to Li-poly :wink:

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 11:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
ale dlaczego wybuchl??

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 11:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
A mi się wydaję że zamias celi wzieli 6 "korsarzy" (takie petardki o wielkości przybliżonej do wielkości 1 cela) albo coś podobnego, podpalili i w odpowiednim momencie rzucili o sćiane.

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 12, 2005 8:19 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 14, 2004 3:07 pm
Posty: 802
Lokalizacja: <<<Dzięgielów>>>
Nie. Poniewarz od razu po wyciągnięciu z modelu rzucili o ścianę!

_________________
Pozdrawia Jarosław Damiec


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:26 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL