Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 6:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
Witam
To już moje kolejne podejście do tego, żeby zostać Forumowiczem. Do tej pory mogłem tylko "Kupić, Sprzedać, Zamienić, Zacząć i Wybrać". Prawdę powiedziawszy to trochę mało, bo naprawdę ciekawe posty są na forach dla zawodników i pozostałych. Mam już swoje lata i trochę mnie złości, że muszę się czasami biernie przyglądać jakiejś mniej lub bardziej interesującej dyskusji, w której (wydaje mi się) miałbym coś do powiedzenia :-(. Poza tym gdzie mam pytać o najlepsze rozwiązania i jakieś sensowne rady? Na forum "Jak zacząć"? Przecież tam nikt doświadczony prawdopodobnie nie zagląda, a to jak jest zbudowana szarpanka lub co zrobić jak się zaleje silnik wiedziałem już 30 lat temu (z małym okładem ;-)). Zarejestrowałem się dobrze ponad miesiąc temu i gdyby nie to, że mam już kilka telefonów do gości z Krakowa, którzy wybudowali tor i starają się jakoś rozbujać modelarstwo off-road w Krakowie, to nawet nie wiedziałbym jak się z nimi skontaktować, bo na "Spotkaniach" też nic napisać nie mogę :-(. Z pisania dla samego pisania już chyba wyrosłem ;-), bo przecież nie powinna się liczyć ilość ale jakość, więc mam prośbę: dajcie mi szansę :-D. Jak widzę taki tekst (tu cytat z pm od Rafała Piesio):

"...jeśli dasz się poznać jako porządny użytkownik wówczas moderator poprosi mnie o nadanie ci praw Forumowicza, a jak dwa razy wystartujesz w zawodach - zostaniesz Zawodnikiem..."

to zastanawiam się, jak to też mam się dać poznać, bo chyba nie w w/w rubrykach?
Strasznie podoba mi się pomysł uruchomienia takiego forum, ale Forum jak sama nazwa wskazuje powinno być miejscem swobodnych wypowiedzi. Być może należy eliminować ludzi, którzy łamią ogólnie przyjęte zasady (mimo iż wcześniej zostali Forumowiczami), ale dajcie coś powiedzieć tym, którzy nie są zdeklarowanymi chamami, z jaką taką kulturą osobistą i wiedzą (?), którym zależy na wymianie doświadczeń a nie na bluzgach, czy załatwianiu swoich partkularnych interesów.
Pozwalam sobie na zamieszczenie tych moich wypocin jako "listu otwartego" w rubryce "Jak zacząć?", bo widzę, że nie tylko ja mam tego typu wątpliwości, więc sprawdzę, czy w ogóle będzie jakiś odzew wśród reszty Forumowiczów i Nowicjuszy (czytaj: "OGLĄDACZY").

Pozdrawiam

Keczalop

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 6:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Przykro mi ale zamykam temat. Jesli uzylbys opcji szukaj, znalazlbys identyczny temat. Piszesz, ze chcesz zostac "Forumowicze", jak rowniez piszesz tresc wiadomosci, ktora dostales od Rafala. Zobacz na swoja ilosc postow i na to co napisal Rafal. Jak ma sie na Tobie poznac skoro niewiele jeszcze napisales. Moze jestes bardzo dobrym fachowcem, ktory sie marnuje, ale rownie dobrze takie cos mogl napisac ktos komu nie zabardzo odpowiadaja zasady naszego forum i nie bedzie ich przestrzegal. Moja rada-uzbroj sie w troszke cierpliwosci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:55 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL