Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:54 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:54 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
POMOCY :!:
Jestem początkującym "modelarzem" i chcialem kupić sobie na allegro podwozie TAMIYA nie wiem jaki to model i zastanawiam sie czy bedzie dla mnie odpowiedni :?: Prosze pomóżcie
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56638429


P.S. Czy ktoś coś wie na temat silniczka MABUCHI RS540 - SPORT TUNED mile widziana jakaś opinia :)

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Ostatnio edytowano Pn lip 11, 2005 9:06 pm przez Igor Budziński, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Nie wiem jakie to podwozie, ale ten silnik załączanu do niego to po prostu wiele osób dałoby se rękę obciąć żeby ten silnik mieć.
Ja na twoim miejscu bym brał, ale masz świadomość ile jeszcze doi niegfo dokupisz?

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Moim zdaniem nie kupuj. To jest stare podwozie i poprostu nie ma do niego już cześci zamiennych. Więc jak coś ci się posypie będziesz maił biede. No i jest sprawa że jeszcze musisz dokupić całą elektronike.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
Dzięki, co więc radzisz ?

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Zbierz kase kup porządny model. Ja mam podrubke tamiyi firmy smarteach. Jest to podwozie tl-o1. Pasują do niego cześci z orgonalnej tamiyi. Tu masz link http://www.modele.sklep.pl/index.php?cP ... 5478cd17b2 . Do wyboru jest 6 wersji nadwozia. Ten model jest z czałym wyposażeniem gotowy do jazdy. Jak dla początkujacego to dobry wybór. Jak podasz mi swojego maila to wyśle Ci filmik prezentujący ten model

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
iksu91@tlen.pl
dzieki

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
już wysłałem

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 03, 2004 11:13 pm
Posty: 411
Lokalizacja: Halinów k/Warszawy
tym modelem nie będziesz mógł przede wszystkim startować w Topstocku (napęd na pasek - pozatym nie wiadomo co to za podwozie!) Jeśli chodzi o silnik, to owszem jest to jeden z lepszych, ale w tej ofercie to nic więcej. Kup raczej TT-01 lub TL-01 to sprawdzone modele i dla początkującego wystarczające (jest zaplecze części i można startować w topstocku na zawodach) Jak chcesz to mam taki model nowy do sprzedania z karoserią Dodga Stratusa 3.0 (firmy Protoform) Jest to oryginalna Tamiya a nie jakaś podróbka. Jesteś zainteresowany to skontaktuj się ze mną (mam również pakiety do tego modelu bardzo mało używane)

_________________
Xray M18
Xray M18T
Xray M18MT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Grzegorz Rojna jezdził na takiej podróbce i wygrywał zawody

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 03, 2004 11:13 pm
Posty: 411
Lokalizacja: Halinów k/Warszawy
szczerze wątpię aby Grzesiek jeżdził na Smartechu, On co najwyżej je sprzedawał. Smartech w porównaniu z Tamiyą jest bardzo kiepsko wykonany - nie kupuj tego, bo szybko Ci się rozwali i będziesz niezadowolony (posłuchaj rady zawodnika, no chyba że chcesz ten samochod postawić sobie na półkę, albo jeżdzić po mieszkaniu)

_________________
Xray M18
Xray M18T
Xray M18MT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Ja joakoś nim jeżdże i jest wysztko dobrze. Nawet fajnie driftuje. A co do pana Grzegorza to pytałem się go o to. Sam mi to napisał, że jeżdził na tej podrubce.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 2:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 03, 2004 11:13 pm
Posty: 411
Lokalizacja: Halinów k/Warszawy
no, wiesz można różnie jeżdzić. Ja w zeszłym roku byłem w takiej samej sytuacji (też wybierałem model) - można oczywiście kupić co się chce, ale potem możesz być rozczarowany (popatrz czym startuje się na zawodach, czym jeżdzą zawodnicy - Oni już przetarli te szlaki):)

_________________
Xray M18
Xray M18T
Xray M18MT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
dzieki filmik niezły mam proźbę (Lord) możesz wysłać mi zdjęcia tego podwozia. W opisie na stronce jest ze ma elektroniczny regulator a wygląda jak mechaniczny
P.S. czy ten model ma niezalezne zawieszenie na każde koło? 8)

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 08, 2004 6:55 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Tak ma niezależne zawieszenie dla każdego koła. Co do regulatora zdjęć niestety nie mam, ale napisane jest tam na stronie, że na tych zdjęciach co tam są to na nich znajduje się mechaniczny regulator.

_________________
DRIFT - You Must Feel "It"
TA-05 CounterSteering


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 3:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 10:24 pm
Posty: 472
Lokalizacja: Łódź
nie zauważylem tam jest napisane że na zdjęciach jest mechaniczny a oni sprzedaja elektroniczny :lol:

_________________
Pozdrawiam Igor Budziński


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:54 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL