Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:38 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:38 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: N lip 10, 2005 4:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
objawy są takie,revo po dodaniu gazu zrywa przyczeoność przednimi kolami,widac ze tylko te buksują,po podniesieniu modelu do góry i dodaniu gazu reagują wszystkie kola,naq pewno nie chodzi o odciązenie przodu bo nawet na piasku tyl nie buksuje a dotychczas przedewszystkim tyl zrywal przyczepność,sprawdzilem wszystkie waly i są ok,rozebralem tylny dyfer i oprócz tego ze po myciu byla w nim woda to wszystko wygląda ok,wszystkie zębatki, zero pokruszonych czy startych zębów,nie mam pojęcia co to moze byc,jak przytrzymam tylny wal i pokręce przednim to stawia opór,wiec nie wygląda zeby w skrzyni cos zmielilo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 10, 2005 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
piotrjust napisał(a):
ze po myciu byla w nim woda to wszystko wygląda ok,
A czy po tym myciu nalales oleju do dyfrow?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 10, 2005 7:12 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
a czy sprawdziłes dobrze czy nie powypadały sróbki które są w wale ?

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 10, 2005 8:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Nie wiem jak jest w Revo, ale we wszystkich modelach Traxxas, z jakimi mialem do czynienia waly byly tak robione, ze dzialaly nawet jesli wypadla srubka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 10, 2005 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 22, 2003 3:00 am
Posty: 587
Lokalizacja: Szprotawa
Witam. Rozbierz jeszcze raz tylny dyfer. Dokładnie obejrzyj małe zębatki w kubku.(nie powinny być wogóle wyszczerbione!!!) Podejrzewam że minimalnie się pokruszyły(wyszczerbiły) tak że ledwo to widać a jednak przeszkadza to w poprawnej pracy. Nie będziesz widział drobin zębatek tylko olej będzie koloru srebrnego(szarego)
Jesli nie to, rozbierz skrzynię biegów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 9:15 am 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
dzięki za pomoc,juz doszedlem co sie stalo,sześciokąt na którym jest zamocowana felga wytarl sie i kolo obracalo sie na nim,mial na tyle oporu ze jak podnioslem auto to kola sie krecily ale jak stal to przyczepnosc opony powodowala ze poloska obracala sie razem z tym sześciokątem w feldze.
Ps ma ktos moze do sprzedania taki sześciokat?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 10:01 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Ja mam, napisałem ci już na Gadulca....

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:38 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL