Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:08 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:08 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: So cze 25, 2005 2:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 9:40 pm
Posty: 29
Czy sa wogle regularne spotkania Monster Trucków w Warszawie???? Chodzi mi o to ze wszyscy sie spotykaja nieregularnie i nie ma z góry zaplanowanego ze np. "W sobote to napewno ktos jest na fortach Bema". A tak samemu jezdzic to glupio troche. Wiec jesli ktos regularnie jezdzi to niech napisze, z checia sie przylacze 8) .

_________________
"Throw me a frickin` bone here... I`m the boss... need the info."
/Savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: mt
PostNapisane: So cze 25, 2005 2:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
ja tez szukam chętnych do pośmigania,jutro moge do 15 albo po 18


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 3:04 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
ja takze bardzo chetnie posmigam, bo moj kumpel stracil zajawke, ja jeszcze nie bardzo :P Tylko niech to nie bedzie piaseczno bo autobusem tam sie pchac nie bardzo chce :/

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 3:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 9:40 pm
Posty: 29
Ja myslalem o fortach bema bo tam ponoc dobra miejscowka jest, jeszcze tam nie bylem bo sava kupilem nie dawno i dopiero jest po dotarciu(wiec wdrazam sie w temat :mrgreen: )ale z tego co zauwazylem a sledze to forum spotkan od jakiegos czasu to dla warszawy nie ma tak wiele sptkan. Nie widzialem cyklicznych ustawek typu:"w kazda sobote tu i tu" i mozna w ciemno jechac bo wiadomo ze ktos tam jest i mozna pojezdzic, czy poradzi sie kogos doswiadczonego(np. regulacja).

_________________
"Throw me a frickin` bone here... I`m the boss... need the info."
/Savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 5:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
Mozemy sie jutro zlapać,ja moge z centrum zabrac niezmotoryzowanych,polecam chyba piaseczno mimo odleglosci,jesli tylko ktos otworzy,mam nr tel,jak bedziecie chętni to dajcie cyne,ja moge do 15 a potem od 18
6104918 gg, tel 604431590


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 6:26 pm 
Offline

Dołączył(a): So maja 14, 2005 9:40 am
Posty: 290
Lokalizacja: okolice Warszawy
ja bym mógł przyjechać ale tylko na Fort Bema

_________________
GG 3805689


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 11:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 10, 2004 9:49 pm
Posty: 201
Lokalizacja: Warszawa
Spotkania regularne są (były).
Warszawskie niedzielne spotkania MT trwają już prawie rok. Odbywają się w różnych miejscach Warszawy skoro jeszcze do nas nie dołączyliście to znaczy, że prawdopodobnie od niedawna jeździcie monsterami. Cieszymy się z Waszego zapału i chętnie pomożemy.

W ciągu tego roku spośród nas, zawodnicy MT zdobyli 3/4 wszystkich pucharów.

Jest tylko chwilowa przerwa bo studenci mają sesję ale obiecuję, że od przyszłego tygodnia spotkania będą w miarę możliwości znacznie częściej niż raz w tygodniu.
(W zeszłe wakacje jeździliśmy codziennie.)

Lecz jeśli nie potraficie wytrzymać – co zrozumiałe :) to część z nas jutro tj. niedziela 26czerwca pojawi się na torze w Piasecznie o godzinie 15.
Serdecznie zapraszam.

_________________
rcBziom <- Spotkania, filmy, zdjecia, artykuly, wyniki.


Ostatnio edytowano So cze 25, 2005 11:31 pm przez Piotr Augustynowicz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 25, 2005 11:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 19, 2003 2:33 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa
ostatnio z najrozniejszych powodow (ja z powodow naukowych) nie jezdzilismy wspolnie, ale od nastepnego weekendu wznawiamy niedzielne jazdy. w zime i az od konca kwietnia utarlo sie ze jezdzimy wspolnie w niedziele o godzinie 12. miejsce podajemy na forum. po kazdym spotkaniu pojawiaja sie zdjecia na stronie (zobacz podpis). tak wiec juz teraz zapraszam na nastepna niedziele - miejsce bedzie podane w tygodniu. jesli model nie bedzie jezdzil to przywiez go, bo chetny do pomocy zawsze sie znajdzie, a i czesci zawsze jest mase (praktycznie wszystko jesli chodzi o sava).
do zobaczenia za tydzien.

_________________
amar

rcBziom [kropka] com [kropka] pl <- spotkania, filmy, zdjecia

Wyciąganie kasy za linki w podpisie do niekomercyjnej strony jest żałosne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 26, 2005 9:04 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
mnie z piaseczna mozna wykreslic, mam pol warszawy do przejechania z savem w reku, wiec odpadam.

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 26, 2005 9:17 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 8:27 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa
Szkoda :( A masz GG jak tak to podaj numer na PW to sobie pogadamy o MT

_________________
Tworzy się... już niedługo ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 26, 2005 11:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 9:40 pm
Posty: 29
Jakby co to dzisiaj o 12:30 beda ja z piotrjust`em na fortach

_________________
"Throw me a frickin` bone here... I`m the boss... need the info."
/Savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 26, 2005 2:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 9:40 pm
Posty: 29
Wielkie podziekowania dla Piotrjust`a umowilismy sie na jazde ale wiecej bylo regolacji mojego sava niz jazdy.Tez jeszcze nie do końca dalismy rade poniewaz jezdzimy na roznych modelach i regolowanie sie troche rozni. Moze na nastepnym spotkaniu bedzie ktos z savazowymi doswiadczeniami to juz bedzie jak zegareczek chodzil :D .Jeszcze raz dzieki Piotrze.

_________________
"Throw me a frickin` bone here... I`m the boss... need the info."
/Savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 27, 2005 1:08 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 10, 2004 9:49 pm
Posty: 201
Lokalizacja: Warszawa
A ja na dowód, że warszawskie spotkania niedzielne nie umarły zapraszam na fotki z Piaseczna.
www.rcBziom.spec.pl

_________________
rcBziom <- Spotkania, filmy, zdjecia, artykuly, wyniki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 27, 2005 6:51 am 
Offline

Dołączył(a): So kwi 16, 2005 8:27 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa
Spoko foty :):)

_________________
Tworzy się... już niedługo ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 29, 2005 9:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 9:40 pm
Posty: 29
To jak z tymi spotkaniami bedzie???? Juz od tego weekendu zaczynacie jezdzic czesciej :?: :?: :?:

_________________
"Throw me a frickin` bone here... I`m the boss... need the info."
/Savage 25


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:08 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL