Witam, niedlugo urodzinki, troche kaski już uzbierane, zamierzam kupić mój 1 model spalinowy, wybrałem to:
http://www.conrad.pl/glowna.php?gr=1931&deep=6 , ktos kto to już kupywał mówił, że w komplecie niema filtru powietrza i świecy, moje 1 pytanie brzmi:
Jaka jest potrzebna świeca i filtr powietrza do tego modelu? (silnik 2,5 cm3 X-Race (Made by Force Engine))
Czy w komplecie jest filtr paliwa i inne potrzebne rzeczy, aby od razu można było zacząć docieranie?
Czy macie jakis poradnik jak dotrzeć silnik "krok po kroku" i po polsku?
Linki moga byc z allegro, rojny, ATA itp.
Z góry THX Diablo62