Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 12:29 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 12:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lip 31, 2006 11:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
Witam, niedlugo urodzinki, troche kaski już uzbierane, zamierzam kupić mój 1 model spalinowy, wybrałem to: http://www.conrad.pl/glowna.php?gr=1931&deep=6 , ktos kto to już kupywał mówił, że w komplecie niema filtru powietrza i świecy, moje 1 pytanie brzmi:

Jaka jest potrzebna świeca i filtr powietrza do tego modelu? (silnik 2,5 cm3 X-Race (Made by Force Engine))

Czy w komplecie jest filtr paliwa i inne potrzebne rzeczy, aby od razu można było zacząć docieranie?

Czy macie jakis poradnik jak dotrzeć silnik "krok po kroku" i po polsku?

Linki moga byc z allegro, rojny, ATA itp.

Z góry THX Diablo62

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 31, 2006 4:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 05, 2005 8:18 pm
Posty: 606
Lokalizacja: Tychy
Ja dostalem ciekawey poradnik dla poczatkujacych (generalnie mialem do czynienia ze splainami zanim kupilem swoj wiec zbyt wiele sie nie dowiedzialem, natomiast skorzystalem z dzialu docieranie silnika i silnik dziala jak rakieta).
Jak jestes zainteresowany caloscia lub tylko docieraniem to wal na pm.

_________________
Marek 'wrzech' Wrzesiński
wrzech[at]o2.pl
OFNA LX COMP II, tc6, RC18T2
E Maxx BL
galeria modeli, modów i czesci


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 31, 2006 6:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 12, 2006 5:35 pm
Posty: 27
nie ma w nim filtru paliwa
kazdy filtr powietrza do silnika 2,5 ccm bedzie pasowal
o docieraniu silnika poczytaj na forum skorzystaj z opcji szukaj jest bardzo duzo tematow o docieraniu
aha i nie rozumiem o co ci chodzi z tymi linkami przeciez jak znasz strony sklepow to chyba nie problem sobie samemu poszukac co ?? :wink:
a co do swiecy to os a5 chyba bedzie dobra


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 01, 2006 10:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
panic napisał(a):
nie ma w nim filtru paliwa
kazdy filtr powietrza do silnika 2,5 ccm bedzie pasowal
o docieraniu silnika poczytaj na forum skorzystaj z opcji szukaj jest bardzo duzo tematow o docieraniu
aha i nie rozumiem o co ci chodzi z tymi linkami przeciez jak znasz strony sklepow to chyba nie problem sobie samemu poszukac co ?? :wink:
a co do swiecy to os a5 chyba bedzie dobra


ok. thx, z tymi sklepami to chodzilo aby mi pokazać co to :D

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 12:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL