Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:16 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:16 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: N sty 08, 2006 5:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Witam
Jak w temacie jestem zainteresowany zakupem swojego pierwszego modelu chciałbym wydać około 250 zł ( chodzi o komplet z aparaturą ) Oczywiście już zbieram na coś lepszego ale na początek chce elektryczny model najlepiej z napędem na tył lub na wszystkie koła
Proszę o propozycję na

Mail: icemar1@wp.pl


Ostatnio edytowano N sty 08, 2006 10:36 pm przez Marcin Andrzejewski, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 5:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Witam, jaki model Ciebie interesuje ON czy OFF ROAD???. Cena jaką przeznaczyłeś jest mała więc nie spodziewaj się jakiś rewelacji jeśli ktoś by zaoferował Tobie jakiś towar.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 5:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Zgadzam się ale:
1, Przeczytałem na tym forum że najpierw lepiej kupić coś taniego bo mogę sie zawieść RC i mi przejdzie ( narazie mam wielkiego bakcyla :D )
2,Oczywiście już zaczynam zbierać na jakiś lepszy model bo wiem że za marne 200 zł nic z rewelacji nie znajdę
3,Jeżeli chodzi o model to raczej on-road ( w dalszych planach mam zakup off-road ale z tym związane są większe pieniądze)


Pozd


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 10:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
powiem ci bo sam niedawno mialem problem co kupic i startowalem od zera kaski i zaczolem zbierac okolo sierpnia-wrzesnia myslalem rozne rzeczy co kupic i tak dalej ale konkrety

chcesz on roada to zbieraj kaske pokolei i kupuj pokolei ja kupilem to co widzisz w opisie na pewno mozesz sporo zaoszczedzic na aparaturze tlka koszt okolo 300 pln paratura mozesz nawet kupic sobie z radiocontrola jakis niedrogi pakiet to okolo 50 pln a ładowarka to lepiej kup sobie jakas pod 12V te szybciej ładuja a zasilacz do kompa sobie jakis tani zalatwisz ja za 10 pln kupilem sobie bardzo pozadny

tak pozatym jak masz bakcyla to nie kupuj odrazu jakiegos gówna bo sie zniechcecisz moja ttka mi sie podobala i nakrecila mnie bardzo

pokolei kupuj cos kaske uzbierasz nie w tym miesiacu ale moze za 4 miechy i wyniesie cie spoko modelik okolo 400-500 pln takie sa realia

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 11:34 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
OK :D Dzięki za radę wiem że lepiej kupić coś lepszego żeby się nie zrazić więc ponawiam swoją propozycje, KUPIĘ COŚ DO 250 zł nawet bez aparatury :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 12:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 07, 2005 8:01 pm
Posty: 48
Lokalizacja: Białystok / KRAŚNIK (40km od Lublina) _autko : TT-01
powiem ci tak tt-01 czy tl-01 mozesz znalesc gdzies w tych granicach tylko poszukaj nie spiesz sie w przeciagu miesiaca powinienes znalesc :) na jakiejs stronce widzialem ze byla tt-01 do sprzedania za 290 ale stuningowana wiec by sie oplacala :)

_________________
DirTy_piG / e3 / dch / --TnK--

TT-01, Acoms Technisport Hayabusa FM 40MHz - 2 k

gg: 1695696 e-mail: dirty_pig@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 2:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 6:12 pm
Posty: 825
Lokalizacja: CHEŁM
www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=12926
Na tej stronce znajdziesz model za 250zł.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 2:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Z tanich modeli to tylko TL lub TT.to są modele którymi możesz zacząć startować w zawodach,a ew.potem je w miarę szybko sprzedać jak ci się znudzi lub jak naprawdę zasmakujesz.
Pochopne zakupy naprawdę okazują się potem drogimi.
Łatwość dostępu do części jest b.ważna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
http://allegro.pl/show_item.php?item=79898625
mozesz tez uzyc glowy i poszukac czegos na allegro

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Odp. dla VerB.
Aż taki leniwy nie jestem nawet obserwuję tą aukcję ale jak widzisz zostało jeszcze 3 dni więc cena wzrośnie pewnie 2 krotnie.

:evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
za tak leciwy model nie wzrosnie 2 krotnie , napisz meila do goscia czy za 250zl zakonczy aukcje , trzeba kombinowac

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 3:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Już pisałem narazie brak odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 4:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
609778946 ale zadzwonic tez mozesz chyba ze sie wstydzisz :wink:

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 7:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 21, 2005 10:46 am
Posty: 502
Lokalizacja: Wrocław
Podaj swój tel.i to facet powinien zadzwonić do ciebie żebyś kupił.40 km/godz.to w bagażniku jakiegoś samochodu normalnego.
Ten model jest jakiś antyczny,napęd na tył,apa na drążki itp.Dobry żeby się zniechęcić.Lepiej ciułaj kasę i kup coś "normalnego".
Sam wiem jak na początku łatwo popełnić błąd.

Za dużo gadania, za mało konkretów przenoszę do "Jak zacząć?" - Mariusz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 09, 2006 7:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 07, 2006 1:27 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
ok
dzieki za pomoc, narazie nie za bardzo sie orientuje na co warto zwrócic uwage.

Wiec licze na wasza pomoc :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 9:16 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL