Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:51 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 7:51 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: So paź 29, 2005 5:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 8:52 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Piaseczno
Robie sobie karoserie i chcę zrobić światła z przodu (Działające). Zastanawiam się jak zrobic żeby klosz był przyciemniony ale żeby światła dalej mogły prześwitywać go.
Widziałem już temat o przyciemnianiu szyb ale nic się z niego nie dowiedziałem, same domysły. :?

_________________
a ja, das stimmt, Fantastische tempo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 5:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
temat przepisy na neonki polecam!

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 6:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 8:52 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Piaseczno
And_ysavage napisał(a):
temat przepisy na neonki polecam!


Przeczytałem te 7str rozważań "czy woda czy żel" i nie znalazłem tam nic o przyciemnianiu rzezroczystej karoseri :(

_________________
a ja, das stimmt, Fantastische tempo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 6:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 10:46 am
Posty: 142
Lokalizacja: Olsztyn
Ja bym na Twoim miejscu postarał się o jakieś kawałki folii do przyciemniania szyb. Najlepiej uderzyć do jakiegoś zakładu, który się tym zajmuje to pewnie jakieś drobne kawałki dostaniesz za darmo. No i potem chyba tylko pozostanie już tylko dopasowanie ich do kształtu kloszy w karoserii i docięcie. Potem to już tylko wklejenie na swoje miejsce

_________________
Ofna Ultra LX Comp II


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 29, 2005 9:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 17, 2004 11:49 am
Posty: 448
Lokalizacja: Zabrze
gflame napisał(a):
Robie sobie karoserie i chcę zrobić światła z przodu (Działające). Zastanawiam się jak zrobic żeby klosz był przyciemniony ale żeby światła dalej mogły prześwitywać go.
Widziałem już temat o przyciemnianiu szyb ale nic się z niego nie dowiedziałem, same domysły. :?


Pactra nr RC294, to jest farba do przyciemniania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So paź 29, 2005 9:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 8:52 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Piaseczno
Maciej Bartoszek napisał(a):
Pactra nr RC294, to jest farba do przyciemniania.

Fajne tylgo gdzie ja ją w polsce dostane :roll:

_________________
a ja, das stimmt, Fantastische tempo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So paź 29, 2005 9:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 05, 2004 10:06 pm
Posty: 2469
Lokalizacja: Wa-Wa Auto: Xray m18 i TLT-1 Trial
ja w sklepie w wa-wie ( www.modelarnia.pl ) dostałem przyciemnianie szyb gratis do malowania :d

_________________
SPRZEDAM M18T/MT rtr. Na bezszczotce!
Info na Maila Kruszu@gmail.com <- rzadko bywam na forum, więc wolno odpisuję na PW.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:51 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL