Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
aha i czy ten zarnik jest dostepny u pana rojny?? i ten termometr tez??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 10:36 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 25, 2004 8:06 pm
Posty: 374
Lokalizacja: zd-wola
ModeleRC napisał(a):
a czy do tego zarnika do swiec musze jeszcze cos dokupic?? jakies akumulatory czy cos??

do tego żarnika potrzebowałbys ładowarki

_________________
TEAM XtrEEm Savage + już jest RB TM728 :) +JR XS3 FM
VANGUARD 4WD EP
gg: 3831823 pytać jestem jako ukryty


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 11:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
a ile taka ladowarka kosztuje??
i czy moge jakis link do niej??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 16, 2005 11:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
i czy ta ladowarka http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=372 pasuje do tego http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=309 klipsa??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 12:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Tak ta ładowarka pasuje do tego klipsa :)

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:01 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 14, 2004 9:35 am
Posty: 213
Lokalizacja: Kraków
W riku jst fajan grzałczka za 95 zł wiem co mói bo ją mam.$ ah starczyły na odpalnie na ok.15 baków i moze więcj :lol:
http://www.riku.com.pl/catalog/product_ ... ts_id=1345

_________________
savage 25
subaru wrx z http://www.minicars.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
a jesli chodzi o pakiet do roto to moglibyscie cos poradzic bo ja mylalem nad tym http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=317 ale nie wiem czy nie lepiej cos mocniejszego i czy do tego pakietu potrzebuja jakas ladowarke czy cos??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 10:11 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
ModeleRC napisał(a):
a jesli chodzi o pakiet do roto to moglibyscie cos poradzic bo ja mylalem nad tym http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=317 ale nie wiem czy nie lepiej cos mocniejszego i czy do tego pakietu potrzebuja jakas ladowarke czy cos??


pakiet moze byc, a co do ladowaki to jasne, przeciez sam sie nie naładuje hehehe :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 1:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
a moge linka do jakiejs dobrej ladowarki zeby sie 3 dni nie ladowalo

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 6:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
klima napisał(a):
W riku jst fajan grzałczka za 95 zł wiem co mói bo ją mam.$ ah starczyły na odpalnie na ok.15 baków i moze więcj :lol:
http://www.riku.com.pl/catalog/product_ ... ts_id=1345

mowiles ze starczyla ci na 15bakow to co sie pozniej z nia stalo przepalila sie?? jeslli tak to czy jak swieca sie przepali to czy musze kupic nowa??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
aha bo jak mam szarpanke to nie potrzebuje roto a czy was szarpanka kiedys zawiodla?? czy mi ona w zupelnosci wystarczy bo jak kupie sava 4,6ss to juz nie chce dokupywac do niego rotostartu

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 7:58 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
Uzywaj opcji edit,bo admini nie lubia postu pod postem 8)
Wielu ludzi mi mowilo ze szarpanie za sznurki jest uciazliwe,ale nie wiem nic czy zawodzi... :cry:

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 8:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
to moge prosic o linka do jakies dobrej ladowarki do rotastartu

czy swieca do zarnika po jakis czasie sie przepala i trzeba ja wymienic na nowa??

czy jak nie mam rotostartu to dam sobie rade z szarpanka i czy czesto sie ona psuje?? bo slyszalem ze komus sie sznurek zerwal albo cos sie stalo ze sprezynka czy to czesto sie zdaza czy raczej z szarpanka nie ma problemow??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 8:40 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Świeca przepala się co jakiś czas (nie ma regóły ile pojeździsz na świecy), szarpanka psuję się tak samo jak i roto. Jeżeli zastosujesz się do zasad używania szarpanki to pewnie posłuży ci dłużej niż np oryginalne roto HPI które jest badziewne.

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 10:48 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
czyli jak kupie sava 4,6ss to nie musze kupowac roto ufff to dobrze by by mi kasy nie starczyli:P.

a jeszcze poprosilbym o linka do jakiejs dobrej ladowarki do rotostartu slyszalem ze taka kosztuje okolo 200zl ale nie jestem pewien


pozdrawiam

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL