Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 30, 2005 7:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 31, 2004 9:03 am
Posty: 120
Lokalizacja: Sandomierz
lada12 - tak mam Ni-Cd, ale czesc efektu pamieci da sie zniwelowac. W najblizszym czasie planuje kupic akkusy wodorkowe, ale to sie jeszcze zobaczy.

_________________
TT-01. Rajdówka.
And the main motivation is to compete for victory, it's not to come 3rd, 4th, 5th or 6th.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 3:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 24, 2005 8:43 pm
Posty: 25
zainwestuj bo warto moja mamusia załatwiła mi energizer NiMH za 3zł za szt. takie promo było:) tylko ładowarke szybką za 160zł musiałem kupić:)jak bedzie nastepna promocja to jeszcze 2 komplety biore:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 05, 2005 9:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 29, 2003 10:58 pm
Posty: 1076
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Cytuj:
zainwestuj bo warto moja mamusia załatwiła mi energizer NiMH za 3zł za szt.

A co te akusy maja wspolnego z aku do modelu? Chyba tylko tyle, ze mozna je zaladowac do nadajnika.

Cytuj:
Moja mama wie co mówi w przeciwjeństwie do ciebie :/

Ta? A co w eletrycznym, czy elektronicznym sklepie sprzedaje sie wysoko wydajne akusy i do tego pozadne ladowarki? Jeszcze takiego sklepu nie widzialem.
Cytuj:
|_ [] |_ ja sie RC od 3 lat bawie:)

Jak narazie nie dales tego po sobie poznac.

Z pozadnych NiCd, mozna sie w dosyc duzym stopniu pozbyc efektu pamieciowego, przykladem moga byc sanyo 1700 ktore dobrze uzywane, po 3 latach nie wiele tracily na pojemnosci.

Tak zachwalasz NiMh? Tylko nie zapominaj, ze do nich trzeba miec pozadniejsza ladowarke aby dlugo funkcjonowaly, a do tego trzeba uwazac, aby ich nie przegrzewac bo sa na to bardzo wrazliwe.[/quote]

_________________
on-roady, off-roady; elektyczne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Wt cze 23, 2026 5:28 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL