Cytuj:
zainwestuj bo warto moja mamusia załatwiła mi energizer NiMH za 3zł za szt.
A co te akusy maja wspolnego z aku do modelu? Chyba tylko tyle, ze mozna je zaladowac do nadajnika.
Cytuj:
Moja mama wie co mówi w przeciwjeństwie do ciebie :/
Ta? A co w eletrycznym, czy elektronicznym sklepie sprzedaje sie wysoko wydajne akusy i do tego pozadne ladowarki? Jeszcze takiego sklepu nie widzialem.
Cytuj:
|_ [] |_ ja sie RC od 3 lat bawie:)
Jak narazie nie dales tego po sobie poznac.
Z pozadnych NiCd, mozna sie w dosyc duzym stopniu pozbyc efektu pamieciowego, przykladem moga byc sanyo 1700 ktore dobrze uzywane, po 3 latach nie wiele tracily na pojemnosci.
Tak zachwalasz NiMh? Tylko nie zapominaj, ze do nich trzeba miec pozadniejsza ladowarke aby dlugo funkcjonowaly, a do tego trzeba uwazac, aby ich nie przegrzewac bo sa na to bardzo wrazliwe.[/quote]