Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:44 am

Teraz jest So cze 27, 2026 2:44 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 29, 2005 10:28 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 25, 2005 10:31 pm
Posty: 38
Lokalizacja: Okolica Wawy
Witam,
mam pytanie czy ten tor ktory jest na fotkach jest ogolno dostepny czy nalezy do jakiegos klubu czy cos. Naprzyklad gdybym sie tam pojawil jakos w tygodniu i zaczol jezdzic to ktos by sie przyczepil?

P.S. Mieszkam w Wawie od okolo 8 lat, a nie wiedzialem ze taki tor istnieje. Czego to sie mozna z forum w ciagu kilku godzin dowiedziec! :)

_________________
Nitro RS4 RTR 3 EVO (mocny tuning)
Raptor 50 Titan (jeszcze nie rozbity :P)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 09, 2005 2:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:03 pm
Posty: 104
jesli chodzi ci o ten w piasecznie to trzeba zadzwonic do pana(niestety zgubilem ulotke z telefonem)i za 10 zl mozna jezdzić do bólu.poszukaj w necie bo oni maja sklep z modelami w piasecznie i jest stronka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest So cze 27, 2026 2:44 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL