Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:57 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:57 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2005 7:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Na forum juz kiedys byla o to wojna. Mozesz poszukac. A to jest kwestia gustu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2005 7:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2004 6:06 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Walbrzych
Zalezy dla kogo na to nie ma reguly pocos w koncu zrobili te aparature pistoletową i łatwo sie domyslec do czego (samochodu) i byl w tym jakis cel
Ja osobicie wole pistoletową, ale mysle ze to z przezwyczajenia!
pozdro :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 02, 2005 7:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 7:57 pm
Posty: 918
Lokalizacja: Wrocław
Witam!
tasiorex napisał(a):
Myśle ze budowa aparatury samolotowej była by dla mnie bardziej odpowiednia ze względu na przyzwyczajenie.

Przejście ze sterowania samolotami na sterowanie samochodem może nie być takie proste jak się wydaje. Zależy, w jakim modzie latałeś. W aparaturach "drążkowych" w samochodach utarło się, że gaz masz na lewej ręce a kierunek na prawej. Możesz mieć problemy ze strony wyuczonych nawyków. W tym przypadku lepiej było by abyś spróbował "kierownicy". Będzie to zdrowiej dla samolotów. Dodatkowo drąg gazu powinien być na sprężynie. Inaczej steruje się gazem w samochodach a inaczej w samolotach. Ja się nie podejmę wytłumaczenia tego. Najlepiej to zrozumiesz jak sam spróbujesz.
Pozdrawiam.

_________________
Pozdrawiam. Mariusz "Bonawentura"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:57 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL