Witam!
tasiorex napisał(a):
Myśle ze budowa aparatury samolotowej była by dla mnie bardziej odpowiednia ze względu na przyzwyczajenie.
Przejście ze sterowania samolotami na sterowanie samochodem może nie być takie proste jak się wydaje. Zależy, w jakim modzie latałeś. W aparaturach "drążkowych" w samochodach utarło się, że gaz masz na lewej ręce a kierunek na prawej. Możesz mieć problemy ze strony wyuczonych nawyków. W tym przypadku lepiej było by abyś spróbował "kierownicy". Będzie to zdrowiej dla samolotów. Dodatkowo drąg gazu powinien być na sprężynie. Inaczej steruje się gazem w samochodach a inaczej w samolotach. Ja się nie podejmę wytłumaczenia tego. Najlepiej to zrozumiesz jak sam spróbujesz.
Pozdrawiam.