Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:07 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:07 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pt lip 08, 2005 2:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 3:25 pm
Posty: 2
Lokalizacja: płock
Witam wszystkich,

jestem nowy i mam parę pytań, liczę na wasze cenne odpowiedzi i nieukrywam, że wiele się od Was dowiem.

Oto moje pytania:

mam elektrycznego, bo jakżeby miał być inny, E-maxx, dwa silniki, wszystko
seryjne moje pytania są następujące:

> na dwóch pakietach 7,2V 6 cel 3000mah jeżdżę od 12-15 minut, czy to nie za mało??


> czy dobrym pomyślem jest kupić pakiety o pojemność 3300mah czy nawet 3700mah (takie też widzę, że można kupić ?!) - o ile wydłuży mi się czas jazdy na nich??


> czy dobrym pomyślem jest zrobienie pakietów skłądających się z 7 cel, co da nam na parę 8.4V, o ile będzie większa moc pojazdu, czy efektywnie wzrośnie jego prędkość, jak bardzo uzależnić to można od pojemności pakietów??


> jaki jest dobry czas jazdy dla tego samochodu, mogę przecież kupić
nieskończenie wiele pakietów i je wymieniać jeden po drugim, prąd będzie więc zawsze, ale silniki mają chyba jakiś ograniczony czasem przebieg czy jak to byśmy inaczej nazwali, który jest dla nich bezpieczny, rozumnie, że novak w swojej elektronice ma zabezpieczenie przeciw przegrzaniu, ale mimo wszystko warto wiedzieć jaki czas jest bezpieczny dla tych silników??


> czy silniki w tym modelu zamontowane są dosć dobre? o ile można by
poprawić osiągi zmieniając je na inne, a jeśli tak to na jakie??


Będę szczerze zobowiązany za odpowiedzi na powyższe pytania, bo widzę, że mam doczynienia z fachowcami. Jestem za prądem i
chciałbym sprowokować by takich jak ja było znacznie więcej, cóż przecież jak człowiek skończył .......30 lat i bawi się w duże samochody to chyba jeszcez nie jest taki zły żeby nie czerpać z tego radości..??

_________________
Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 08, 2005 4:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Miałem E-maxxa i czas jazdy tak jak mówisz jest taki jak powiedziałeś, duża różnica jest jak włożysz pakiety GP3300 Mah a co do zmiany silnika to w gre wchodzi raczej silnik bezszczotkowy bo nie opłaca się wymieniać na lepsze silniki szczotkowe, żywotność silników TITAN jest dość duża, po więcej pytań walić na priv.

Pozdrawiam

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 12:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 3:25 pm
Posty: 2
Lokalizacja: płock
do Dawniej Jasiek

a jeśli włożę takie co mają pojemność 3700mah?

jeszcze większa róznica niż jazda na 3000mah,

czuć to wymiernie? o ile dłużej pojeżdżę, o 2 minuty, o 5 minut?

Krzysiek

_________________
Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:35 pm 
Offline

Dołączył(a): So kwi 30, 2005 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
moge szczerze powiedziec ze jak mialem pakeity 1900mah i kupilem jeden LRP 3600Mah to teraz model mi jezdzi srednio 10 min dluzej, tamte pkaiety byly z dupy ze tak powiem. Model jest torowy ale i tak i tak widac ze mozna dluzej pojezdzic.

_________________
I znow powrot do tego sportu :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 11, 2005 1:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 10:42 pm
Posty: 1278
Lokalizacja: Pawłowice śląskie
Zależy jakiej firmy będą to pakiety, orginalne pakiety będą trzymać dłuzej wyższe napięcie no i najważniejsze przy E-maxxie to wsadzanie pakietu o jak najmniejszej oporności wewnętrznej, zresztą dużo pisze o E-maxxie na stronce Traxxasa, zapraszam na Priv GG 2406571

_________________
www.prorevo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:07 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL