Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:31 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:31 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 7:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
chodzi dokladnie o silnik Graupner Speed 500 BB buggy race, a problem jest taki ze zamontowalem go do swojej tl-ki i w momencie kiedy stanelem obok drugiej tlki (kumpla tlka) ze standardowym silnikiem tamyii zeby sprawdzic czy jest szybszy i niestety zawiodlem sie :-( poniewaz przy 34 000 obr/min samochod jest prawie tak samo szybki jak tl-ka na standardowym silniku + czarne zebatki.prosze podpowiedzcie cos jak mozecie.

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 7:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:49 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Szczecin
wg producenta graupner speed 500 bb kreci sie z 17000 obr/min przy 8,4 v, a blaszak tamiyi ma ok 16000 obr/min przy 7,2v, moze dlatego nie ma roznicy ;)

_________________
HOBAO HYPER 7 PRO sponsorowany przez RcWorld.Pl


www.rcszczecin.oz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 7:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
ale Graupner bez obciazenia ma 34 000 wiec nie wiem o co tu biega :-/, a te 17 000 co mowisz to jest przy obciazeniu??

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 8:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:49 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Szczecin
bez obciazenia, dane wzialem ze strony producenta, chyba ze masz inna wersje tego silnika.

_________________
HOBAO HYPER 7 PRO sponsorowany przez RcWorld.Pl


www.rcszczecin.oz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 8:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
to jest dokladnie link do tego silnika https://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AI?ARTN=6301 zobacz sam

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 10:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Wojtus to jest wersja Turbo :P Ona niezle wychacza, P. Władek smigał Losim na nim w Murowanej, sam widziałes jak wycina :P A przyczyna tego ze masz słabe V-max to zasilanie.. mam silnik EPIC 12x2 zwoi i akusa 2200 NiCd nosrama :lol: Nie daje rady, aku sie gotuje a silnik nie kręci jak powinien.. spróboj z innymn akusem cos kole 3300mAh jak masz jakis słabszy..

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 10:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
no mam Cameliona 3300 mysle ze nie jest taki zly i powinien wystarczac......

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 11:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:49 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Szczecin
no tak silnik jest niezly, przyczyna tego ze slabo sie kreci to pewnie regiel ktory daje za maly prad oraz pakiet ktory oddaje za maly prad, mozesz sprobowac podlaczyc silnik bezposrednio pod pakiet i ocenic czy kreci sie szybciej niz na full gazie z reglem.

_________________
HOBAO HYPER 7 PRO sponsorowany przez RcWorld.Pl


www.rcszczecin.oz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 11:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
no sprobuje i napisze jak wyszlo.....

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 11:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 9:31 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
no niestety roznicy niewidze, czy to na lekko rozladowanym czy na swiezo naladowanym.... :(

_________________
Bambaleba :D

GG - 5401410

662 115 908

bambalebaa@yahoo.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 12:05 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
Tak nie zobaczysz... moj EPIC kręcił sie jak zwariowany na krótko podłączony bez obiazenia.. dałem do modelu myslałem ze mi prostej nie stary.. co sie okazuje kicha.. a Te kameliony to wiesz.. nie za cudowane aku.. zrób test na gp 3300 jak ktos ma w okolicy albo na mniejszym 3000 ja na 15 i tym aku smigałem hgardkorowo ok 60 km/h ale to rally a ie TL-01 :P To sie rozleci przy takiej predkosci ;-)

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 12:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
wojcyra napisał(a):
no tak silnik jest niezly, przyczyna tego ze slabo sie kreci to pewnie regiel ktory daje za maly prad oraz pakiet ktory oddaje za maly prad, mozesz sprobowac podlaczyc silnik bezposrednio pod pakiet i ocenic czy kreci sie szybciej niz na full gazie z reglem.


Weź bo będzie na mnie :] Ja mu sprzedałem regulator :D Regulator nówka sztuka Mtroniks Viper RV11... Wątpie żeby dawał za mały "prąd"...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:31 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL