Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:14 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 10:10 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 9:45 pm
Posty: 52
Lokalizacja: W-wa - Ursynow Savage25 silnik RB TM728 (.28)
Witam.
Jestem jeszcze calkowicie zielony w sprawach RC al od czegos trzeba zaczac. Poniewaz kompletnie nie przemawiaja do mnie samochody elektryczne, jedynym rozwiazaniem jest dla mnie spalinka. Za bardzo nie wiem oczywiscie jaka, ale znalazlem cos takiego:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41315667 (Dirt Demon)
http://www.hpi.pl/tlumaczenia_html/mt2.html (MT2)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41039749 (savage)
cy ktos moglby mi poradzic czy powinienem cos z tego wybrac,czy moze poprzeczka za wysoka a moze odpowiednia... i ile kosztuje w PL MT2? Bo ze stanow mozna zamowic za 319$ + wysylka
pozro
Marv

_________________
When he stares, valleys tremble; when he walks bests are silent; when he speaks mountains tumble; when he fights armies crumble... "Legend"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 10:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
co do ceny MT2 to zobacz na www.hpi.pl

a z tych modeli co napisales to bralbym DD, nie dlatego ze go posiadam :mrgreen:, ale dlatego ze lepiej sie prowadzi go w terenie niz Savage, savage na seryjnych gumach lubi sie wywracac, dodatkowo w Dd masz wsteczny i amorki alu, czego nie ma savage w serii......ale nie nalezy mowiec ze savage jest slaby, dosc solidny MT..ale jak mialbys juz brac to lepioej 25 niz 21, a wiecej poczytaj o Savage i Dirt demonie na forum Monster truck, duzo bylo pisane o nich

p.s
wlasnie zobaczylem ze jestes w wawy, wiec pewnie padnie na savage :mrgreen:, bo cala wawa savageami jezdzi..... oczywiscie bez urazy :)

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 10:54 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 9:45 pm
Posty: 52
Lokalizacja: W-wa - Ursynow Savage25 silnik RB TM728 (.28)
a da sie do tego DD wstawic roto start? i ile taka przyjemnosc by kosztowala ? i czy temu na allegro jeszcze czegos brakuje do startu? (oprocz wymienionych)

_________________
When he stares, valleys tremble; when he walks bests are silent; when he speaks mountains tumble; when he fights armies crumble... "Legend"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 11:04 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 03, 2004 10:24 am
Posty: 350
Lokalizacja: staszów
Chyba nic nie brakuje,ale zawsze warto sie zaopatrzyc w np.opaski zaciskowe,klej CA,klej do srub-bez tego pojezdzisz ale lepiej miec.
Roto da sie wstawic,w niektorych modelach DD jest seryjnie montowany roto,wiec musi podejsc.A kosztuje okolo 35$


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 12:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 5:23 pm
Posty: 423
Lokalizacja: Białystok Auto: Carson Stormracer AMT: Alfa Romeo 156
Ja bym brał DD i tyle

_________________
Kanał 5 27MHz
27.195
Carson Stormracer CS-4B buggy
http://www.rcpics.net/member/Pawlas
GG: 8450519


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 12:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
baggus napisał(a):
Chyba nic nie brakuje,ale zawsze warto sie zaopatrzyc w np.opaski zaciskowe,klej CA,klej do srub-bez tego pojezdzisz ale lepiej miec.
Roto da sie wstawic,w niektorych modelach DD jest seryjnie montowany roto,wiec musi podejsc.A kosztuje okolo 35$


MOdel sprzedawany w USA seryjnie jest wyposarzony w ROTO :mrgreen:, Jola napisala co mu brakuje do startu :) wiec wszystko jest

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 1:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 25, 2004 1:00 pm
Posty: 288
Lokalizacja: Chrzanów Auto: Academy RT-Sport
Ja osobiście bym wybrał MT2 ale wiem że na allegro "deadsea" sprzedaje dużo fajnych żeczy po nie wygórowanych cenach np.Team Lossi LST.Podobno sie go dobrze prowadzi, ale sam nie jezdziłem :( . Rozejżyj sie troche a napewno coś znajdziesz :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 04, 2005 8:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 9:45 pm
Posty: 52
Lokalizacja: W-wa - Ursynow Savage25 silnik RB TM728 (.28)
ale do DD podobnonie ma za bardzo czesci, tj trzeba sciagac zza oceanu.
Prawie juz podjalem decyzje, bedzie to chyba nowy Savage 25.

edit

decyzja zmieniona: biore DD od deadsea.

_________________
When he stares, valleys tremble; when he walks bests are silent; when he speaks mountains tumble; when he fights armies crumble... "Legend"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2005 7:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Marvell napisał(a):
edit

decyzja zmieniona: biore DD od deadsea.


jak sie poszuka to sie i znajdzie czesci do DD...a ze stanow znalazlem sklepik gdzie jest wiekszosc czesco do DD nie tak jak na TH...

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2005 9:33 am 
Offline

Dołączył(a): N paź 10, 2004 9:49 pm
Posty: 201
Lokalizacja: Warszawa
Przyjdź na spotkanie w niedziele, zobacz na własne oczy który model jak jeździ.
http://www.rcBziom.spec.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 05, 2005 11:10 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 9:45 pm
Posty: 52
Lokalizacja: W-wa - Ursynow Savage25 silnik RB TM728 (.28)
hehehe
decyzja znowu zmieniona, w ostatniej chwili, tzn juz po przelewie kasy. Biore Savage25 z fajniusim silnikczkiem. Jezdzi jak burza. A w niedziele to gdzie i o ktorej? Bo mam niestety proszony obiad u dziadkow na Zolibozu wiec do 16 nie wroce do domu na pewno. Ale we wtorek powinienem miec maszynke, hurrra :!:

dobra, otworzyla mi sie wreszcie stronka fotoPiotrka. Juz wszystko wiem. Niestety nie bede mogl sie pojawic.

_________________
When he stares, valleys tremble; when he walks bests are silent; when he speaks mountains tumble; when he fights armies crumble... "Legend"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 3:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL