Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:52 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:52 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 4:24 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
co to jest ta szarpanka ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 5:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
Hmm ustrojstwo odpalające silnik.http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... cts_id=302 na przykład cos takiego http://www.rcbziom.pl/sklep/product_inf ... ucts_id=29 z silnikiem.

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 8:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
[quote="Han_"] (nie będzie powodował zajeżdżania dyferencjałów nawet poczwórnych). [quote]
tego tez nierozumiem :oops:
a co moze byc zamiast szarpanki ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 8:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
A zamiast szarpanki to jest Roto Start, montowany standardowo w Savage 25, od razu napiszę że to rozrusznik elektroniczny :)

_________________
Hpi Savage 25

GG: 4560509


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 8:57 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
w jaki sposob tuningujecie silniki ? zmieniacie zebatki czy co ?
i o ile mozna podnies moc takiemu silnikowi ??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
nikus napisał(a):
Han_ napisał(a):
(nie będzie powodował zajeżdżania dyferencjałów nawet poczwórnych).
Cytuj:
tego tez nierozumiem :oops:
a co moze byc zamiast szarpanki ?


Chodziło mi o Silnik a nie metode odpalania. Zresztą czas pokaze czym jest tzw niskobudżetowa wersja savage'a bo jesli faktycznie Cena bedzie w w granicy 1,5 k to wiele modeli utraci swoją pozycje (a na pewno modele o silnikach 2,5 ccm)faktem jest że to wciąż jest cieżki model no ale Sav 21 dawał sobie rade wiec mysle że i ten sobie doskonale poradzi szczecgólnie po zmianach konstrukcyjnych i upgreadach.

Odnośnie podnoszenia mocy w samym silniku to niewiele tu zawalczysz istotnie przełozenia mozna zmienić ale moc w ciąż bedzie taka sama. Moze ociupinke zwiekszy sie przy zmianie paliwa. Chyba najwieksze zmiany przynosi zmiana silnika :) ale to już wchodzimy w koszta od 800-1.5 k PLN. Zatem to w zasadzie drugi model jesli chcesz i masz kase to faktycznie zastanów się nad S25 RTR. W sumie i tak wcześniej czy później zajeździsz silnik (ale miedzyczasie zdobedziesz doswiadczenie i wtedy bedziesz mógł zacząć kombinować).

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 10:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
hmm zajede silnik czyli ze niebede umial jezdzic takim modelem i go np przegzej czy ten silnik jest slaby ?
savage 25 kosztuje 2k to troszke duzo jesli doliczyc koszt aparatury to troche wyjdzie
a z tego co widzialem na stronce to s3,5 bedzie z aparatura tylko brak bateri i paliwa


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 10:31 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Niee nikus że zajeździsz to normalka w spaliniakach.
Nawet najlepsi zajeżdżają kiedyś swoje silniki.

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 9:13 pm
Posty: 1723
Lokalizacja: Nowy Dwór Maz.k/Warszawy
nikus napisał(a):
savage 25 kosztuje 2k to troszke duzo jesli doliczyc koszt aparatury to troche wyjdzie
a z tego co widzialem na stronce to s3,5 bedzie z aparatura tylko brak bateri i paliwa


ale przeciesz savage 25 tez jest z aparatura czyli RTR :wink:

_________________
Team Losi 8ight-T | SH 4.6 | DX 3.0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 22, 2005 10:50 pm 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
nikus napisał(a):
hmm zajede silnik czyli ze niebede umial jezdzic takim modelem i go np przegzej czy ten silnik jest slaby ?
savage 25 kosztuje 2k to troszke duzo jesli doliczyc koszt aparatury to troche wyjdzie
a z tego co widzialem na stronce to s3,5 bedzie z aparatura tylko brak bateri i paliwa


Jak bedziesz pilnowal temperatury, zeby nie przekroczyla 150*C i nie wciagnie Ci przez gaznik jakiegos ziarnka piachu to bedzie chodzil i chodzil ;) Jak chodzi o piasek to musisz pilnowac, zeby FILTR byl mocno przymocowany do gaznika, bo inaczej moze spasc (wtedy to juz napewno koniec... :) ) albo ciagnac przez jakas szpare kurz itp. A co do zebatki - na poaczatku zostaw taka jak jest i nie ruszaj tego najlepiej wogole... dopiero jak silnik bedzie mial tak ze 4-5L przepalone to mozesz zwiekszyc o 1T (1 zabek :P ) po takiej ilosci paliwa silnik juz jest dobrze dotarty i temperatura nie szaleje wiec jakby sie cos dzialo nie tak to bedziesz wszystko widzial... a czy zagrzejesz mocno silnik to zalezy od tego jak jezdzisz :P

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 23, 2005 11:43 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
to super :) jeszcze mam takie pytanko ktos tu pisal ze ss jest mocny ze dla poczatkujacego trudno go opanowac to chyba s25 jest silniejszy ? :P
jeszcze sie doczytalem ze savage 25 wymaga jakiegos dodatkowego pakietu 6 goniw czyli co baterie ?? :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 23, 2005 12:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
Pakiet 7,2 V do rotostartu.

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 23, 2005 1:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 10:46 am
Posty: 105
Lokalizacja: Brody
Savage SS 4.6 jest mocniejszy od Savage 25, znaczy się ma więcj mocy pod maską :D
Ale to Savage 25 trudniej opanować :twisted:

_________________
Hpi Savage 25

GG: 4560509


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 23, 2005 3:45 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 21, 2005 2:01 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Mielec
s25 mogl bym strtowac w zawodch w tranowie ? co ile czasu odbywaja sie takie zawody ? za strtowanie sie cos placi i na czym polega ten wyscig ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 24, 2005 1:24 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
Nikus, gdzies Ty sie w tym Mielcu uchowal? :D

S25 bedziesz mogl, ale raczej tylko tak rekreacyjnie, bo szans to za wielkich nim nie bedziesz mial... :)
Rozpiske zawodow masz tutaj: http://www.rcauto.pl/modules.php?name=C ... age&pid=70 czasami sie cos zmienia, ale glowna jest tutaj...
Placi sie- ile to psize w informatorze.
Wysgig polega na sciaganiu sie :P Masz tor i po nim sobie smigasz... w eliminacjach musisz wykrecic jak najwiecej kolek w jak najkrotszym czasie, a w fianle musisz sobie ajkos radzic bez przerwy przez 30 min :P tzn zrobic jak najwiecej kolek... ;)

PS. co do S25 na zawodach to popytaj osoby ktore go maja co trzeba zrobic, zeby to wytrzymalo zaowdy... :)

PS2. Jak chcesz jezdzic w terenie to ja mam bagusa do sprzedania- Kyosho Inferno Mp6 :)
jak cos to to moje gg: 3053328

Rafal jak nie masz zielonego pojecia o modelu to nic o nim nie pisz a jak chcesz cos sprzeda to od tego jest gielda albo priv. Piotrek

no.. :lol:

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Ostatnio edytowano Śr sie 24, 2005 9:54 am przez Rafał Malczyński, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:52 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL