Olo napisał(a):
No patrz bo ten się różni od p2k itp

uh ah

Tak swoją drogą to regiel jak najbardziej wypada wymienić i skrócić czas jazdy do 10 minut jak już bo inaczej słabo widze przyszłość twojego modelu
czy moge się dowiedzieć oco ci Olo chodzi ?? bo wogule nic nie zrozumiałem ?? jakie p2k ?? i co mi się od tego różni ?? i jakie uh ah

i regie juz zaczołem szukać nowy tylko nikt mi niechce wytłumaczyc jak się ma ilość zwoi w silniku do tego jaki prąd będzie płynoł p[rzez regler :/ i oco ci chodzi z tymi 10 minutami jazdy i przyszłością mojego modelu ??