Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:46 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:46 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
PostNapisane: N sie 07, 2005 5:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Potrzebuje tuleję tłok i korbowód. Kontakt gg 1645968

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 07, 2005 8:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Michał Zieliński napisał(a):
Potrzebuje tuleję tłok i korbowód. Kontak gg 1645968


Toś se kupił motor. Nie sądzę żeby ktoś Cię wspomógł.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 07, 2005 8:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Nom to fakt korbowód mi się urwał a wypaliłem dopiero 2litry. raczej nie z przegrzania bo po 20 sekundach miał 106 stopni

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 07, 2005 9:53 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 30, 2003 2:31 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Pabianice
Michał Zieliński napisał(a):
Nom to fakt korbowód mi się urwał a wypaliłem dopiero 2litry. raczej nie z przegrzania bo po 20 sekundach miał 106 stopni

oczywiście ze z "przegrzania" ,wysuszyłeś motor tak bardzo ze po 20 sek miał ponad 100 stopni , to bardzo duzo jak na tak krótki czas, silnik był bardzo spasowany wiec nie był to dobry pomysł zeby go az tak mocno skręcac po wyjezdzeniu tylko 2L ,jestes drugim kolesiem którego znam co załatwił Kanaia zanim on pokazal co tak naprawde potrafi ... oj szkoda ,ale nic sie nie martw i szykuj sie na dłuższe docieranie,na zawodach jest stanowczo za mało czasu aby to dobrze zrobic


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 08, 2005 3:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
Chyba arek troszeke nizrozumiałeś. ja go od zawodów nie kreciłem zminilem świece. Jeżdziłem nim około 5 min ale po 20 sekundach dobiegłem do niego zanim zgasł i wtedy miał 106 stopni. Jeżeli znowu nabyje kanai to 5 litrów na dotarcie zostawiam

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 11:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2004 11:29 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Warszawa
Witam
Tu masz sklep http://shop.the-border.nl/home.php
Sa czesci do Sirio ale do twojego tylko korbowod
Płacisz PayPalem w ciagu 2 dni towar w domu
Pozdrawiam

_________________
Brat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 09, 2005 2:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 08, 2004 10:11 pm
Posty: 1406
Lokalizacja: Warszawa
zamawiam z rc mart nowy silnik ale dzięki

_________________
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1098538


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 2:06 am 
Offline
Raflee
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 9:45 pm
Posty: 3693
Lokalizacja: Z daleka- Mielec Auto: 4 do sprzedania - priv :)
A ja sobie teraz tak mysle jak ja jezdzilem jak docieralem silnik... szok :roll: Nie widzilem ze silnik przy dorieraniu jest tak latwo zarznac...

_________________
Dlatego kochamy off-road :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 10, 2005 1:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2004 11:29 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Warszawa
Niekoniecznie musisz wypalic 5 litrow paliwa aby dotrzec silnik czasami wystarczy litr
Tu masz artykuł jak Josh Cyrul dociera swoje motory http://www.cefx.net/tips/nitro/break-in/index.php
Powodzenia

_________________
Brat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:46 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL