Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: So kwi 23, 2005 10:32 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
Kupje samochod benzynowy(oczywiscie rc) najlepjej buggy gotowy do jazdy czy ktos ma benzynowy rc w dobrym stanie ? Obojentnie jaki byle by byl benzynowy

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Ostatnio edytowano So kwi 23, 2005 2:47 pm przez Bartłomiej Skwara, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 11:42 am 
Offline

Dołączył(a): Pn kwi 05, 2004 6:06 pm
Posty: 322
Lokalizacja: Walbrzych
Chodzi Ci o samochód z silnikiem 24albo26cm? Napisz dokładniej


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 2:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
Peo napisał(a):
Chodzi Ci o samochód z silnikiem 24albo26cm? Napisz dokładniej
obojentnie byle by byl benzynowy i jak by miaB naped na 4 kola ale z 2 tez bede zadowolony

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 4:18 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Bartek, zapewne mylissz pojecia. Chodzi Ci na 90% o model spalinowy ale z silnikiem zarowym. Jest to silnik na specialne paliwo modelarskie i takie modele sa najpopularniejsze(np. T-maxx, o ktorym pisales). Sa tez modele z silnikami benzynowymi, tak jak napisales. Sa to silniki o poj. ok 23ccm i wiecej, tak jak w np. pilach lancuchowych. Lejesz tam normalna mieszanke benzyny i oleju jak do motoroweru. Tylke, ze ceny takich modeli ksztaltuja sie w granicach kilku tys. zl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 6:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
m-peter napisał(a):
Bartek, zapewne mylissz pojecia. Chodzi Ci na 90% o model spalinowy ale z silnikiem zarowym. Jest to silnik na specialne paliwo modelarskie i takie modele sa najpopularniejsze(np. T-maxx, o ktorym pisales). Sa tez modele z silnikami benzynowymi, tak jak napisales. Sa to silniki o poj. ok 23ccm i wiecej, tak jak w np. pilach lancuchowych. Lejesz tam normalna mieszanke benzyny i oleju jak do motoroweru. Tylke, ze ceny takich modeli ksztaltuja sie w granicach kilku tys. zl.
mi chodzi o silniki benzynowe milem juz klkanascie samochodow z silnikiem zarowym(t-maxx,savage 25,mad force.itp) ja chcem w dobrym stanie buggy najlepjej carson attack(chyba tak sie nazywa)pojemnosc byle jaka byle by benzynowy za dobre pjeniadze(uzywany)

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 9:40 pm
Posty: 186
Lokalizacja: warszawa
mam namiary za nowke 2400 , uzywany 2000(dotarty ledwie) - pogadaj z HAN'em

_________________
gg: 2063840
mail: mateusz@olejnik.pl

HPI Baja 5b SS
sprzedam serwo: sanva erg-vz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 7:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 2:06 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Kielce
CZAKO napisał(a):
mam namiary za nowke 2400 , uzywany 2000(dotarty ledwie) - pogadaj z HAN'em
móg bys mi podac gg do niego albo e-mail bo go nie moge znalesc

_________________
Traxxas revo 3.3 platinum, savage X SS, t-maxx 3.3, hpi baja 5b, hpi baja ss mini-lst, x-ray m18t e-mail: skvarson@gmail.com
GG:1854003


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 23, 2005 7:51 pm 
Offline
PSVADEK
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 14, 2004 12:20 pm
Posty: 1842
Lokalizacja: Rzeszów Auta: ...TRAXXAS REVO 3,3... .ASSO TC3 BRUSHLESS.
3489761

_________________
Obrazek
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 24, 2005 11:28 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 9:40 pm
Posty: 186
Lokalizacja: warszawa
gg: 2063840 , mail: mateusz@olejnik.pl !

_________________
gg: 2063840
mail: mateusz@olejnik.pl

HPI Baja 5b SS
sprzedam serwo: sanva erg-vz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 24, 2005 12:54 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
proponuje nówke buggy

1:6 Carson
Attack - Buggy 2WD

AUTO nowe, nie rozpakowane, nie uruchomione

w przypadku pytan prosze o kontakt

gsm 0601130195
GG 913011


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 24, 2005 2:02 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 9:40 pm
Posty: 186
Lokalizacja: warszawa
Buggy attack za 2300 - mam namiary (nówka) !

_________________
gg: 2063840
mail: mateusz@olejnik.pl

HPI Baja 5b SS
sprzedam serwo: sanva erg-vz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL