Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 3:20 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 3:20 pm




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 2:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
Witam potrzebuje kupić off-road RTR elektryka
Przemyśle każdą oferte !!
Pozdrawiam

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Witam

Mam Asso 2wd z aparaturką standardową i 2 pakietemi 2400.

cena: model 150zł, aparaturka 130zł, 2 akumulatory sanyo 2400 100zł, regulator elektroniczny LRP 150 zł (nowy). Razem 530zł RTR moje gg 3046458

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 5:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Mateusz czy myślałeś o e-zilli. Mam do sprzedania nówkę ;)

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 5:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Sorry że się wtrącam ale za ile sprzedasz e-zilla :?:
A prześlesz fotki tego asso :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 8:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Mateusz czy myślałeś o e-zilli. Mam do sprzedania nówkę ;)

hehe nie wątpie ale to ma być dla mojego sąsiada i cos nieco tańszego
Pozdrawiam

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 11:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
pogotomrc napisał(a):
Sorry że się wtrącam ale za ile sprzedasz e-zilla :?:

Normalnie za 1377 zł nówka nie śmiagna na gwarancji pełen komplet (pakiety, ładowarka itp)

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 4:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2005 6:12 pm
Posty: 825
Lokalizacja: CHEŁM
Interesuje Cię Mad Fighter ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 22, 2006 8:44 am 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 4:04 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Tuszyn
Już kupiłem Asso B2 . :D Założyłem silnik 15 T i smiga ... :)
Ps: prosze o zamknięcie tematu .

_________________
MIEJSCE INTELEKTUALNYCH UNIESIEŃ - SIŁOWNIA

Teraz : LIGHTNING Pro R (i silnik LRP28R) z Futabą 3PK :D
Było : X'ray T1 Evo 2 , TL-01 i HPi Savage 25 ,Serpente impulse carbo

Tel. kom 695-606-272
GG: 5752021


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 3:20 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL