Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 8:27 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 8:27 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: NIEAKTUALNE
PostNapisane: Cz sty 25, 2007 8:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
A wiec tak jak w temacie. Kupie (najlepiej)standardowe kompletne tl-01 z kolami i buda(w obojetnie jakim stanie)bez elektroniki(moze byc z silnikiem) najlepiej z lozyskami w jakims w miare dobrym stanie lub innego onroada do ktorego czesci sa latwo dostepne do ok 150zl. Mile widziane foto.


Ostatnio edytowano Śr sty 31, 2007 8:15 pm przez Wojtek Minda, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 27, 2007 2:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 6:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Wrocław lat: 16
nam nowego tl 01b bagus zaineresowany jak tak to pisz na gg nr to 3727604


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 27, 2007 5:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
wolalbym cos uzywanego :? jaka cena?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 27, 2007 5:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 6:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Wrocław lat: 16
chciałbym tak ze 300zł oczywiście do negocjacji


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 27, 2007 6:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
mimo wszystko wolalbym tl-01 bez "b" bo bagusy wogule mnie nie kreca a przerobka z tl-01b na zwykla tl-ke to dodatkowe wydatki...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 28, 2007 10:31 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 19, 2007 4:15 pm
Posty: 27
Mam na spredaż Tl-01. Jest to oryginał, cała ołożyskowana. Sprzedam z całym pudełkiem. W tym klucz do kół, zapasowe śróbki, o-ringi itp. Buda to Opel Astra II w wersji DTM ;) Czerwony metallic. Ma jedno pęknięcie na przodzie i właściwie z cztery ryski. Przednie światła nie przyklejone, zostawione jakbyś chciał sobie wstawic diody :wink: Do tego daje regiel mechaniczny :twisted: (ani razu nie używany, jedynie w celu sprawdzenia czy działa) i silnik, standardowy blaszak. Niewiele jeździłem nią, niecałe pół roku. Raz startowałem w TS zajmując 8 miejsce :lol:

Cena jaką chce za nią?? 260 zł ;]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 28, 2007 3:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
jakby byla za 150zl to juz bym wzial :) a tak to czeam na dalsze propozycje


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 28, 2007 3:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 19, 2007 4:15 pm
Posty: 27
Dobra niże cene do 200 zł :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: tamiya
PostNapisane: N sty 28, 2007 7:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 2:09 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Czesc mam do sprzedania tamiye tl-01 z silnikiem tamiya sport tuned serwem i karoseria dodge stratus tuning czarne zebatki,łozyska,amory olejowe,regulowane drazki skretu,i troche maneli zapasowych.Mam jeszcze konwersje TL-01 NA TL-01B chce zato 350zł moje GG-6269468


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 28, 2007 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
szukam czegos tanszego, moze bez tak zaawansowanego tuningu(ale jak za 150 zl to nie pogardze), za ok 150zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 28, 2007 8:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 19, 2007 4:15 pm
Posty: 27
Za 150 zł wątpie abyś coś znalazł :o W normalnym stanie :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 29, 2007 8:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
UP! troche zmienilem tresc ogloszenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 29, 2007 8:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 6:21 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Wrocław lat: 16
bez elektroniki tl o1b za 200 pisz na gg 3727604


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 29, 2007 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 16, 2005 10:59 am
Posty: 270
Lokalizacja: Nysa(south side)
off-road mnie nie interesuje(chyba ze masz do niego czesci zeby go przerobic na on-rod'a)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: hdj
PostNapisane: Śr sty 31, 2007 3:15 pm 
Offline

Dołączył(a): N gru 24, 2006 1:02 pm
Posty: 8
Witam was ja mam fajny model moze to nie jest Tamiya tylko NIKKO jest to poprostu jeden z tanszych modeli a wiec tak przedstawie go posiadam Niko Mitsubishi Lancer 1:8 duzy az 56cm długości autko ma zamontowany silniczek seri 360 Bardzo dobrze odzorowane czyli w srodku widac tapicerke i siedzenia a na zewnątrz przezroczysta maska z imitacja silnika a styłu lexusy Autko naprawde jest godne polecenia duze i szybkie daje tez aparature 2 kanałową i akumulator 10V 1100Mah co pozwala autkowi na szybkie i dlugie jezdzenie dodatkowo daje ladowarke i intrukcje obsługi Prosze o odpisanie Autko gotowe do jazdy Tym samochodzikiem jezdzilem dwa razy ino na polu i to jeszcze z oponami PCV poniewaz uprawiam drifting autko swietnie idzie bokiem a wiec opony sa nowki jak i zreszta autko Cena jest o wiele nizsza niz ty chcesz przeznaczyc reszte bys mogl kupic jakies czesci tuningowane itp odpisz
Nie jest to az tak prawdziwy model ale jest to tanszy poprostu model kupilem go w Angli w sklepie modelarskim za okazyjna cene i za taka go sprzedam naprawde tanio nigdzie nie kupisz za takie smieszne pieniadze

_________________
EVO VII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 8:27 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL