Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:57 am

Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:57 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lis 24, 2008 3:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 9:41 pm
Posty: 1002
Lokalizacja: Białystok
Witam.

Do sprzedania mam model z najwyższej półki.

Silnik zrobił 3-3.5 litra paliwa Byron 25% race
Podwozie nie zrobilo więcej niz 5L.
Wszystko w idealnym stanie, buda proline troszke brzydo wycieta niestety wszystko było robione na szybko.

W zestawie znajduje się
- model
- pakiet odbiornika 1400 (4 razy ladowany)
- silnik (w tej chwili załozona dupka pod startboxa, dołączam cala konwersje na szarpanke dla nieposiadajacych boxa) - kompresja idealna !
- serwa hiteca 5645 na skrecie i 645mg na gazie. (jeździły tylko z tym modelem)
- pudełka i instrukcje do wszystkiego itd

Wszystko jest jak nowe procz rys na płycie dolnej - nieuniknione.

Nie miałem dużo czasu z powodu nawału zajęc więc model jest ogólnie wyczyszczony i zalany aro - na życzenie dopoleruje każdy kawałek kurzu itd jaki widac na zdjęciach. Buda deczko brudna ale nie polamana nigdzie.
Opony crime fighter na felgach panther. Wszystko w idealnym stanie.

Tutaj paczka zdjęć - tłumik jp3 nie jest przedmiotem sprzedazy.

http://wyslijto.pl/plik/d6iblh86oh

CENA DO NEGOCJACJI - zalezy mi na czasie.

kontakt:
kom 668932671
gg 1646597
email rilendo@wp.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 9:57 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL