Witam.
Do sprzedania mam model z najwyższej półki.
Silnik zrobił 3-3.5 litra paliwa Byron 25% race
Podwozie nie zrobilo więcej niz 5L.
Wszystko w idealnym stanie, buda proline troszke brzydo wycieta niestety wszystko było robione na szybko.
W zestawie znajduje się
- model
- pakiet odbiornika 1400 (4 razy ladowany)
- silnik (w tej chwili załozona dupka pod startboxa, dołączam cala konwersje na szarpanke dla nieposiadajacych boxa) - kompresja idealna !
- serwa hiteca 5645 na skrecie i 645mg na gazie. (jeździły tylko z tym modelem)
- pudełka i instrukcje do wszystkiego itd
Wszystko jest jak nowe procz rys na płycie dolnej - nieuniknione.
Nie miałem dużo czasu z powodu nawału zajęc więc model jest ogólnie wyczyszczony i zalany aro - na życzenie dopoleruje każdy kawałek kurzu itd jaki widac na zdjęciach. Buda deczko brudna ale nie polamana nigdzie.
Opony crime fighter na felgach panther. Wszystko w idealnym stanie.
Tutaj paczka zdjęć - tłumik jp3 nie jest przedmiotem sprzedazy.
http://wyslijto.pl/plik/d6iblh86oh
CENA DO NEGOCJACJI - zalezy mi na czasie.
kontakt:
kom 668932671
gg 1646597
email
rilendo@wp.pl