Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:00 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:00 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
 Tytuł: Model
PostNapisane: So lip 26, 2008 5:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Witam .

Mam do sprzedania Model Spalinowy OFF-ROAD Monster Truck LST2 firmy Team Losi . Model urzywany tylko i wylacznie na zawodach . Przygotowany profesjonalnie pod zawody . W modelu zostalo wymienione praktycznie wszystko . Oto lista rzeczy wymienionych w modelu :

- Silnik RB Tm 728 ( przepalone okolo 15L )

- Serwo Gaz HITEC 475

- Serwo Skret x2szt. HITEC 985

- Wszystkie blachy wymienione na Anodyzowane

- Anodyzowany Tlumik i Kolanko

- Tylna Lotka Losi

- Opony i Felgi Pro Line na Hexy 23mm ( jak nowe po jednych zawodach )

- Standardowe Dyferencjały wymienione na mocniejsze z modelu GENESIS CEN

- Karoseria Pro Line

- Tuningowe Sprzeglo

- Sprezyny Amortyzatowów ( 2komplety - Biale i Zolte )

- Hexy 23mm Dynamita

Model w Bardzo Dobrym stanie technicznym . Wiecej pytan na meila . Goraco Polecam i Zapraszam .


Kontakt : GG - 4789649

E-Mail - adriantuz@vp.pl


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=406826098

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 26, 2008 7:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 10, 2008 12:13 am
Posty: 191
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Napisze na gg.

_________________
Savage FLUX HP
Spektrum DX3S
GG 980672 | e-mail: crom20@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 27, 2008 10:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
odswiezam

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 27, 2008 10:56 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 14, 2007 4:23 pm
Posty: 180
Lokalizacja: Sieradz
Podaj cenę.

_________________
dydur


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 28, 2008 7:56 am 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
odswiazanie po 1 dniu ... podoba mi sie .... :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 29, 2008 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Aktualne :)

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 29, 2008 10:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
chudej napisał(a):
odswiazanie po 1 dniu ... podoba mi sie .... :evil:


kolega jak widac nic sobie z tego nie robi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 12:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Tomasz Dolata napisał(a):
chudej napisał(a):
odswiazanie po 1 dniu ... podoba mi sie .... :evil:


kolega jak widac nic sobie z tego nie robi :)


Yyyy o co wam chodzi ????

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 12:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
Adrian Tuz napisał(a):
Tomasz Dolata napisał(a):
chudej napisał(a):
odswiazanie po 1 dniu ... podoba mi sie .... :evil:


kolega jak widac nic sobie z tego nie robi :)


Yyyy o co wam chodzi ????


:lol: :lol: :lol: AS :D

poczytaj regulamin giełdy :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 12:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
kurcze, dolaczyl : 2004 rok - przez 4 lata nie udalo sie regulaminu przeczytac :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 1:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 26, 2007 4:19 pm
Posty: 507
Lokalizacja: Warszawa
Bardziej mnie dziwi że żaden admin, moderator nie reaguje. Kolega chyba sprawdza czujność modów. :lol:
A z tego co widać ich od dawna chyba no forum nie było.

_________________
Slash 4x4 LCG Platinum Edition
E-Revo 1/16 VXL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 2:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 6:45 pm
Posty: 1352
Lokalizacja: Katowice Model: Cyclone S Brushless Drift
Adrian Tuz napisał(a):
Tomasz Dolata napisał(a):
chudej napisał(a):
odswiazanie po 1 dniu ... podoba mi sie .... :evil:


kolega jak widac nic sobie z tego nie robi :)


Yyyy o co wam chodzi ????


chodzi o to że UP'y robimy po 7, a nie 1 dniach!!!!!!!!!!

_________________
.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 3:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 11:12 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Warszawa Praga Północ -- RcBziom
Hahahahaha smieszne ale spoko . Tylko ze po jednym dniu moj post znajdowal sie w polowie 2 strony , a zalerzy mi na tym zeby sprzedac ten model i zeby ludzie wiedzieli ze jest wogule cos takiego do sprzedania .

_________________
Zapraszam do Sklepu na http://www.rcbziom.pl i na Zdjęcia z Zawodów www.rcbziom.com.pl
Team Losi 8IGHT-Buggy 2.0 * Team Losi 8IGHT-Truggy 2.0 * Team Losi LST2 Monster * X-Ray 808 Buggy * X-Ray XT8 Truggy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 4:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 17, 2007 8:15 am
Posty: 1003
Lokalizacja: Nowy Dwor Maz
Adrian Tuz napisał(a):
Hahahahaha smieszne ale spoko . Tylko ze po jednym dniu moj post znajdowal sie w polowie 2 strony


a to Twoj ból , przez twoje podnoszenie moj model za to wylądowal jeszcze dalej

gdzie sa w ogole moderatorzy ???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 9:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sie 22, 2006 12:43 pm
Posty: 822
Lokalizacja: Lublin
chudej moderator też człowiek ... WAKACJE MAJĄ Ja dostałem ostrzeżenie na PW za poproszenie fotki w poście ... a tak jakieś 75% ludzi robi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:00 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL