Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 9:12 am

Teraz jest So cze 27, 2026 9:12 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: N lis 12, 2006 10:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
jak w temacie bral udzial w zaldwie 3 lub 4 imprezach stan bdb. wycena ponizej

Model jest przygotowany pod zawody, nie jezdzilem nim "pod domem" tylko na wykladzinie. Dbalem o niego jak o wlasne dziecko :) Po kazdym biegu czyszczony, po kazdych zawodach rozbierany i czyszczony.

Stan bardzo dobry+
Przeczyszczony totalnie, wymienione lozyska na nowe.!
Tylko 500 zl Model jest ustawiony na setupie przy pomocy profesjonalnego zawodnika, ktory zdobyl podobnym modelem tytul MP :twisted: !

Posiadam cale pudelko, instrukcje, certyfikaty, setupbooki.
Zdjecia dla chetnych nie mam jeszcze zrobionych.

CENY:
model - 400zl
przełożenie low ratio - 100zl zmniejsza przelozenie wewnetrzne z 2.125 do 1.77 co pozwala nam rozwinac wieksze predkosci przy tych samych zebatkach atak/odbior
one way - 150zł
wałek pośredni aluminiowy - 50zł
płytka łamana - 100 zł usztywnia odpowiednio model na prostej, a na zakrecie odpowiedznio zmiekcza model i troszke sie wygina stad nazwa "lamana" ,jest w calosci.
napinacz paska - 50zł
czesci - ok. 100 zł

Zawsze mozna sie jakos dogadac, sprzedaje bez zadnej elektroniki, dodanie jej za oplata nie wchodzi w gre.Mozna kupic pojedynczo tak jak napisalem wyzej.

Kontakt:
GG 2769016
604914551 ale raczej prosze dzwonic po 16:00

Pozdrawiam i zachecam do kupna bo warto!
Jakub


Ostatnio edytowano So kwi 14, 2007 10:08 am przez Jakub Franek, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 20, 2006 10:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
NOWA CENA 400 zl

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Ostatnio edytowano So kwi 14, 2007 10:09 am przez Jakub Franek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 25, 2007 7:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
UP

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 7:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
UP

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 7:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
up, model do odbioru w Lublinie na MP!

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 14, 2007 10:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
UP zalezy mi na szybkiej sprzedazy

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 23, 2007 2:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 4:19 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Kraków
drogowy czy off-road ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 23, 2007 4:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 08, 2003 7:43 pm
Posty: 798
Lokalizacja: ZG
nie, szynowy
www.teamxray.com tam masz wiecej info o tym modelu

Ps. jakbys nie potrafil znalezc to jest to on-road

_________________
Team Associated Polska, RC8B
GS CL-1, Kyosho LAZER ZX-5 KIT << SPRZEDAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 23, 2007 7:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 05, 2006 6:45 pm
Posty: 536
Lokalizacja: Tarnow
Przecież napisal ze jeździl nim po wykladzinie :D

_________________
Mózg ma każdy,
ale rozum tylko niektórzy! :D

Model: X-ray T1FK'05 :)
Apka: MX-3
Ładowarka: Pulsar 2 LRP
Pakiet: GP 3700 selekcja oriona

I jazda na zawody :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2007 6:50 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 4:51 pm
Posty: 1366
Lokalizacja: Dzięgielów
UP. Model do odbioru po MP.

_________________
Too Fast Team - Bo pierwsze miejsce to za mało.

Smak zwyciestwa smakuje lepiej po walce FAIR-PLAY


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 9:12 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL