Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: So lip 22, 2006 9:23 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
Witam.

Z racji wygrania zawodów gdzie sponsorem nagród był sklep internetowy RCWORLD.PL otrzymałem jednorazowy rabat w wysokości 500zł na zakup modelu w tymże sklepie.
Ja kupować modelu w najbliższym czasie nie zamierzam, ale na pewno znajdą się takie osoby.

Moja cena to 300zł

Czyli kupując model ode mnie masz go 200zł taniej niż w sklepie.


model musi być z grupy SAMOCHODY TERENOWE SPALINOWE z oferty sklepu RCWORLD.PL
http://www.rcworld.pl/shop/index.php?cat_id=10

Rabat jest ważny tylko do końca Lipca.


info na PW
kom. 0-506 708 444
gg. 3752250

_________________
http://www.modelcars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
New chodzi o to że Darek dostał 500 zł rabatu, ale chce z tego 300 że tak nazwę "odzyskać" czyli poprostu wziac dla siebie. Czyli w praktyce masz dowolny model off-road spaliniaka z ich oferty o 200 zł taniej :)

Edit:

No nie wiedziałem jak to nazwać, już zmieniam co by Panu chętnych nie sploszyć :D

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Ostatnio edytowano So lip 22, 2006 12:34 pm przez Michał Sękal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
Keczus_16 napisał(a):
New chodzi o to że Darek dostał 500 zł rabatu, ale chce z tego 300 że tak nazwę "zarobić" czyli poprostu wziac dla siebie. Czyli w praktyce masz dowolny model off-road spaliniaka z ich oferty o 200 zł taniej :)


i o to chodzi.
choc myslę że lepszym sformuowaniem niż "zarobić" byłoby "odzyskać"

_________________
http://www.modelcars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 12:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 13, 2005 7:43 pm
Posty: 217
Lokalizacja: Żywiec
bo ja zrozumialem ze mozna kupic tylko model za te 500zł :)) a takowego nie widzialem zle zczailem :D a nie lepiej go wykorzystac i sprzedac model z zarobkiem ?? nawet tych 500zł :))

_________________
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2013662
_______________________________________

gg 5001433
_______________________________________
Przeszłość:Savage 25, Revo, OFNA Blazer


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 4:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
Darku musze Cie zmartwić...zobacz co pisze na samym dole.
KUPON JEST WAŻNY DO DNIA 31 LIPCA 2006 I MOŻE ZOSTAĆ ZREALIZOWANY WYŁĄCZNIE PRZEZ JEGO WŁAŚCICIELA. :(

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 5:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 2:27 pm
Posty: 853
Lokalizacja: RC Smoki Kraków; hobao hyper 8 pro
Heh Robert :( ,a kto powiedzial ze to nie Darek kupi model ?

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Pożycki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 22, 2006 5:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
w sumie nie pomyślałem o tym ;) sorry ;)

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 23, 2006 3:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 12:38 am
Posty: 407
Lokalizacja: łódź
dokładnie o tym myślałem pisząc
"kupując model ode mnie masz go 200zł taniej niż w sklepie"

pozdrawiam.

_________________
http://www.modelcars.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL